Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę

Kolejna edycja Gorlickiego Wieloboju Sportowego już wkrótce

Podziel się
Oceń

Każdy z Was może już niedługo rozpocząć zmagania w ramach X edycji Gorlickiego Wieloboju Sportowego. To niezwykle ciekawa propozycja dla miłośników sportów i tych, którzy chcieliby spróbować rywalizacji w różnych, czasem nietypowych, dyscyplinach.
Kolejna edycja Gorlickiego Wieloboju Sportowego już wkrótce

Autor: Fot. ilustracyjne/ unsplash

 

Ze względu na obecne ograniczenia i obostrzenia, obecnie początek rywalizacji w ramach Gorlickiego Wieloboju Sportowego zaplanowany został na dzień 20 lutego. Termin ten może jednak ulec zmianie. Aktualny terminarz rywalizacji na ten rok przedstawia się następująco:

 

Dyscyplina Termin rywalizacji
Jazda szybka na lodzie
Biegi narciarskie
Bilard 20. lutego
Slalom gigant 27. lutego
Bowling 13. marca
Tenis stołowy 7. kwietnia
Warcaby 21. kwietnia
Kolarstwo przełajowe 13. maja
Crossfit 22. maja
Strzelanie z broni 26. maja
Biegi 9. czerwca
Jazda na rolkach 19. czerwca
Tenis ziemny – kobiety 6. lipca
Tenis ziemny – mężczyźni 7. lipca
Ringo 15. lipca 
Strzelanie z łuku 22. lipca
Beach Tenis 5. sierpnia
Boule – kobiety 8. września
Boule – mężczyźni 9. września
Dart 13. września
Badminton 9. października
Crossminton 16. października
Pływanie 13. listopada  

 

 

Gorlicki Wielobój Sportowy ma zachęcić mieszkańców Gorlic i Ziemi Gorlickiej  do czynnej formy wypoczynku i rekreacji, do poprawy kondycji fizycznej, a przede wszystkim miłej zabawy. Skierowany jest do osób pełnoletnich, kobiet i mężczyzn, którzy w formie sportowej rywalizacji walczyć będą o tytuł najwszechstronniejszej zawodniczki i zawodnika imprezy (bez podziału na kategorie wiekowe).


Startować można w 21 dyscyplinach, które rozgrywane będą do listopada 2021. W każdej z konkurencji za poszczególne miejsca zdobyć będzie można punkty wg klucza regulaminowego, które po zsumowaniu z całego roku wyłonią zwycięzcę dziesiątej już edycji Gorlickiego Wieloboju Sportowego.

 

UWAGA!

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną prosimy o uważne śledzenie informacji na >>>Oficjalnej Stronie Gorlickiego Wieloboju Sportowego.

Tam będziecie mogli sprawdzić aktualizowany na bieżąco terminarz oraz poznać wymogi sanitarne, które z pewnością będą ważnym elementem przygotowania do rywalizacji. Przed każdymi zawodami sprawdzicie tam także dokładne miejsce i czas, w którym będą rozpoczynały się kolejne zawody.

 

źródło info: strona Gorlickiego Wieloboju Sportowego


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - studiuj blisko siebie PEDAGOGIKĘ lub ADMINISTRACJĘ - studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line - ZAPISZ SIĘ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10% W OPŁACIE CZESNEGO
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Zdjęcie przedstawiające brudną, górską rzekę. Co się dzieje z naszą rzeką? Dno Ropy staje się podwodną pustynią Ekosystem Perły Beskidu Niskiego - naszej Ropy, jest poważnie zagrożony. Naturalny bieg rzeki, zmieniony trzydzieści lat temu budową zapory w Klimkówce, jest wrażliwy na wszelkie zmiany wynikające z gospodarowania wodą. W obecnych okolicznościach brak wody w jeziorze nie jest, niestety, problemem wyłącznie turystycznym. Rzeka niesie osady zaległe na dnie od lat, będąc jednocześnie źródłem wody pitnej dla Miasta.Data dodania artykułu: 28.06.2025 12:06Liczba komentarzy artykułu: 11Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 11zdjęcie przedstawia samochód wyprzedzający osobę jadącą po ulicy na hulajnodze#WAŻNY TEMAT Hulajnoga elektryczna - przyszłość, czy zagrożenie? [ANKIETA] Nieuchronna i globalna elektryfikacja transportu w kraju nad Wisłą zaczęła się bardzo nieśmiało. O ile ciągle nie możemy - jako społeczeństwo - przekonać się do elektrycznych samochodów, to elektryczne hulajnogi rozgościły się na polskich ulicach na dobre.Data dodania artykułu: 18.06.2025 11:46Liczba komentarzy artykułu: 10Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8zdjęcie przedstawia policjanta w prokuraturze prowadzącego osobę w zielonym kombinezonie Gorlice. Mężczyzna mieszkał z martwą żoną przez kilkanaście dni. Został zatrzymany Szokująca sprawa ujawnienia rozkładających się zwłok przy ulicy Narutowicza wstrząsnęła mieszkańcami Gorlic. W jednym z mieszkań miejskiej kamienicy policjanci odnaleźli ciało 62-letniej kobiety, które – jak wynika z ustaleń śledczych – mogło leżeć tam od kilkunastu dni. W tym czasie pod jednym dachem przebywał z nią jej mąż. 65-letni mężczyzna został zatrzymany, a dziś prokuratura ujawniła wstępne wyniki sekcji zwłok oraz pierwsze ustalenia śledztwa.Data dodania artykułu: 25.06.2025 22:37Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 12°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Zorro z GorlicTreść komentarza: Ford miał zielone, ciężaròwka czerwone..Myślał że przeleci i przeleciałData dodania komentarza: 30.06.2025, 22:20Źródło komentarza: Gorlice. Kolizja ciężarówki i pojazdu osobowego na ul. Stróżowskiej [AKTUALIZACJA]Autor komentarza: MTreść komentarza: Mam nadzieję, że odpowie za to, jeśli komuś coś się stanie bo nie będzie mógł wezwać pogotowie ze względu na brak dostępu do zasięgu. Mam tam dziadków, oboje po 90 lat... Martwię się o nich ciągle czy otrzymują na czas pomoc w nagłej sytuacji, gdy ten gnojek znów zniszczy kable.Data dodania komentarza: 30.06.2025, 21:57Źródło komentarza: Kolejne kontrowersje wokół światłowodu w Gładyszowie. Sprawa eskaluje, policja asystuje technikomAutor komentarza: tolekTreść komentarza: Szamb i oczyszczalni gminnych - tam dopiero się dzieje. Przykład - rzeka Moszczanka i gmina Moszczenica - wiosną w okolicach Świąt Wielkanocnych rzeką płynęło szambo - po interwencji WIOŚ co nieco się poprawiło ale jakoś nie słychać aby wójt dostał jakąś karę.Data dodania komentarza: 30.06.2025, 21:32Źródło komentarza: Co się dzieje z naszą rzeką? Dno Ropy staje się podwodną pustyniąAutor komentarza: GorliczaninTreść komentarza: Może ludzi po zamykać wszystkich najlepiej w domu tak by chcieli to go znajdą na ulicy będzie łatwiej jak w pandemi. Tylko nieudaczniki tak długo szukają co to za nowoczesność psy na czterech łapach i na dwóch nogach dront quady i dalej nic masakra tyle psów i nic Może wilków z lasu jeszcze zwołać do obstawy szukania Tadka???Data dodania komentarza: 30.06.2025, 15:08Źródło komentarza: 57-letni mieszkaniec Starej Wsi Tadeusz Duda pojawił się kolejny raz
Reklama