Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - II tura rekrutacji do 17 września - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 5%!

Ponowne otwarcie lodowiska. Sprawdźcie, w jakich godzinach będzie można skorzystać ze ślizgawki

Podziel się
Oceń

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach informuje, że od piątku (12 lutego) otwiera ponownie lodowisko.
Ponowne otwarcie lodowiska. Sprawdźcie, w jakich godzinach będzie można skorzystać ze ślizgawki

Autor: Fot. OSiR

 

Lodowisko będzie funkcjonowało w reżimie sanitarnym.

Przypominamy o konieczności ścisłego przestrzegania poniższych wytycznych:

1. Limit osób jednocześnie przebywających w obiekcie wynosi 150 osób.

2. Zakaz korzystania z lodowiska przez osoby z objawami infekcji i chorób dróg oddechowych.

3. Zachowanie 1,5 m dystansu społecznego pomiędzy osobami stojącymi w kolejce do kasy, wypożyczalni oraz w obiekcie lodowiska.

4. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu z wypożyczalni oraz obiektu lodowiska. Środki do dezynfekcji znajdują się przy wejściu na obiekt, w wypożyczalni oraz toalecie.

5. Obowiązek zasłaniania ust i nosa na terenie całego obiektu, również w czasie jazdy na łyżwach.

6. W budynku wypożyczalni może przebywać maksymalnie dwie osoby w tym samym czasie. Pozostali czekają na zewnątrz, zachowując odpowiedni dystans 1,5 m.

6. Łyżwy przymierzamy na zewnątrz budynku wypożyczalni w miejscu do tego przeznaczonym. Ewentualna wymiana sprzętu na inny rozmiar odbywać się będzie przez okno wypożyczalni umiejscowione od strony tafli lodowiska.

7. Po zakończeniu ślizgawki prosimy o jak najszybsze oddanie wypożyczonego sprzętu oraz opuszczenie lodowiska, by przed następną ślizgawką załoga obiektu miała czas na dezynfekcję wypożyczalni, toalety, łyżew oraz powierzchni, z którą stykają się jego użytkownicy (klamki, poręcze, siedziska).

8. Niestosowanie do powyższych obostrzeń oraz poleceń pracowników lodowiska będzie groziło wydaleniem z obiektu.

Harmonogram korzystania z obiektu:

  • 9-10
  • 10.30-11.30
  • 12.15-13.15
  • 13.45 -14.45
  • 15.15-16.15
  • 17-18
  • 18.30-19.30

Napisz komentarz

Komentarze

zonk 09.02.2021 23:23
Mało takich brakuje co się ślizgają po innych? Tylko by innych powykańczać by przejąć biznes.

SYC 09.02.2021 20:35
A co z basenem otwierają już po remoncie? Myślę, że od kwietnia zeszłego roku remont wykonany !

alan 09.02.2021 18:11
Mam nadzieje , ze basen też otworzą .

rayan 09.02.2021 14:34
A kiedy będzie basen czynny? Chciałbym się zapytać☺

ReklamaPaństwowa Szkoła Medyczna z tradycjami, Gorlice, ul. Jagiełły 2 - kontakt: 18 352 04 59
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD- EDYCJA 2026, Powiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnością do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach programu
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu - Rekrutacja 2026/2027 - bezpłatna edukacja - praktyczne podejście - kadra ekspertów
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Deszcz Treść komentarza: To może w końcu przestaniecie się cieszyć ze słońca i zaczniemy modlić się o deszcz? Klimkówka przewaliła całą rezerwę na prąd, napchali sobie kieszenie a my mamy oszczędzać wodę i płacić za ich błędy? Data dodania komentarza: 28.08.2026, 21:45 Źródło komentarza: Czyżby to początek kryzysu z wodą? Gmina Biecz apeluje do mieszkańców. Oszczędzajcie wodę Autor komentarza: Judencja Treść komentarza: Albo Gorlice są aż tak dobre - w co bardzo wątpię, albo promujecie "kreatywną księgowość". Wystarczy wyjść spacerkiem do centrum (... ) miasta i widać, że Moje miasto umiera. Żadne wyliczenia, wykresy i tabelki, nie pokażą nic innego, jak totalną zapaść Gorlic. Owe wyliczenia i matematykę, możecie sobie wsadzić... Data dodania komentarza: 28.08.2026, 21:11 Źródło komentarza: 25 gorlickich firm wartych miliony. To dzięki nim Gorlice znalazły się w ogólnopolskim rankingu Autor komentarza: mike Treść komentarza: Śliczna - oby się znalazła... Data dodania komentarza: 28.08.2026, 21:09 Źródło komentarza: Kolejny kot zaginął dziś w Gorlicach. Lusia zniknęła w rejonie stadionu Autor komentarza: Kuck Fikes Treść komentarza: Tragedia narodowa! Drugi kot zginął w Gorlicach. To musi być spisek Niemców i Żydów! Opuścić flagi do połowy masztu! Data dodania komentarza: 28.08.2026, 20:53 Źródło komentarza: Kolejny kot zaginął dziś w Gorlicach. Lusia zniknęła w rejonie stadionu
Reklama