Tak się rodzi szacunek. Adian Cios rozpoczął swoją przygodę z MMA

  • 15.02.2021, 11:58
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Tak się rodzi szacunek. Adian Cios rozpoczął swoją przygodę z MMA Fot. ilustracyjne/ materiały promocyjne
Młody człowiek sukcesu: ciężką pracą ukształtował swoją pozycję na rynku jako przedsiębiorca, dla wielu jest autorytetem w zakresie sportów sylwetkowych, swoich sił próbuje także w filmach, a dwa dni temu stoczył swoją pierwszą walkę w oktagonie.

 

Młody, bo 22-letni mężczyzna sam przyznaje na swoim profilu FB, że ma za sobą wiele doświadczeń, które często trudno nazwać dobrymi. Jak jednak zapewnia, determinacją i ciężką pracą udało mu się zmienić na lepsze swoje własne życie. Dzięki temu zyskał też możliwość wspierania innych.

W minioną sobotę Adrian Cios stoczył swoją pierwszą walkę na gali MMA-VIP, w czasie której zmierzył się z Tomaszem Łomnickim.

Rywal był od niego nie tylko zdecydowanie bardziej doświadczony, ale i cięższy o ponad 40 kilogramów. Wynik tej rywalizacji? Przegrana Ciosa na punkty.

Po walce, zawodnik pokazał jednak prawdziwą klasę: przegrywać też trzeba umieć!

 

Czas na małe podsumowanie ✌️ Cieszę się, że mogłem wziąć udział w takim wydarzeniu, poczuć te emocje, zobaczyć jak to...

 

 

Życzymy mu powodzenia i będziemy z uwagą przyglądać się tej niezwykle barwnej postaci. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nas zaskoczy odnosząc kolejne sukcesy.

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

remi
remi 16.02.2021, 07:58
wiecej niech nie przynosi wstydu gorlicom, uciekał 3 rundy i to miała byc walka nawet nie próbował zawalczyc. żenada niee zawodnik
Spapędzona
Spapędzona 15.02.2021, 21:26
MMA VIP - Fit Dzik vs Adrian Cios - CAŁA WALKA na yt bez zbednego przeklamywania faktow
madka oskarka i vivian za pińset plus plebsu
madka oskarka i vivian za pińset plus plebsu 15.02.2021, 20:48
Szacunek? To był żart? Obejrzałem i nie wiem po co mi to było. Federacja śmieszna, sygnowana nazwiskiem największego przegrywa sportów walki w Polsce - Najmana, a sama walka nudna i nijaka. Trzeba było wystąpić w podobnej kategorii wagowej, może byś przegrał, ale z klasą, a tak... żenada. Przecież ty nawet nie potrafisz przyjąć ciosu! Opowiadasz o wyspach i innych takich, jakby to było usprawiedliwienie. Więcej emocji jest, gdy żule walczą o puszkę piwa...
Marek
Marek 15.02.2021, 15:11
dobrze uciekał przez trzy rundy ten aktor z gliniarzy i trudnych spraw
k88
k88 15.02.2021, 17:28
sam jestes aktor z trudnych spraw, a w ogole jacy to aktorzy
65456
65456 15.02.2021, 14:17
Spoko . Nie jest to dla mnie żaden sport , nie pochwalam takiego daremnego obijania mordy , ale szanuję że gość coś chce robić dla siebie a nie tylko narzekać że ciągle jest źle .
Będę Ci kibicował .
inrzynier mahister
inrzynier mahister 15.02.2021, 21:02
a ja nie. co pięć minut nowa federacja z jakimis celebrytami, laskami z glonojadem na ryju jak godlewskie, jutjuberami co im oglądalność spada. przecież pierwszy lepszy zawodnik półzawodowy by wyłożył z dziesięciu takich na raz. po jednym strzale. szukacie fame'u?

Pozostałe