Moszczenica. Zderzenie pojazdów osobowych. Cztery osoby ranne

  • 17.02.2021, 16:22
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś (17 lutego) tuż po godzinie 16 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Moszczenica, niedaleko centrum miejscowości.

 

Około godziny 16.15 w Moszczenicy, na ul. Gorlickiej doszło do zderzenia czołowo-bocznego dwóch pojazdów osobowych, volkswagena i fiata. W wyniku zderzenia pierwsze z aut wypadło z jezdni, kończąc jazdę w fosie.

Poszkodowane zostały cztery osoby, Na szczęście były one w stanie opuścić pojazdy o własnych siłach.

Droga jest obecnie całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej: dwa OSP Moszczenica i dwa PSP Gorlice, dwa ZRM i policja.

Wszystkie osoby poszkodowane są opatrywane na miejscu zdarzenia, w karetkach. Nie ma zagrożenia dla ich życia.

Warunki na drodze są coraz trudniejsze. Pada gęsty śnieg, temperatura oscyluje w granicach 0 stopni Celsjusza. Spodziewane są dalsze marznące opady.

 

Więcej informacji wkrótce.

Monika Kulka-Smołkowicz

Zdjęcia (11)


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

X
X 19.02.2021, 09:22
Już myślałem, że znów Marcin wsiadł za kółko...
Miesz(k)aniec
Miesz(k)aniec 18.02.2021, 11:48
Drogi nieodśnieżone, zasypane, służby śpią a przecież trzeba zapier...
Tylko kierowca jest niewinny, bo on siedział w autku i czekał na wiosnę. ***izm się szerzy szybciej niż Dżuma. Nie potrafisz jeździć odpowiednio do warunków- nie wsiadaj do samochodu. Krzykaczy w stylu wina drogowców, wina Tuska i wszystkich wina tylko nie moja pozdrawiam i trzymam kciuki za przypływ zdrowego rozsądku.
Fio
Fio 17.02.2021, 22:37
Moszczenica nigdy nie jest porządnie odśnieżona, a najgorzej jest za Kwiatonowicami (które też nie są odśnieżone). To jest jakaś masakra.
Ja rozumiem, że nawiewa z pól, ale dlaczego pług nie przejedzie tam chociaż 3 razy dziennie i porządnie nie odgarnie i posypie? Główne są czarne, a tam biało, tyle co kierowcy porozjeżdżają...
Bonzo
Bonzo 17.02.2021, 19:46
Weź się ogarnij chłopie. Droga nieposypana , w calym powiecie samochody jeżdżą jak na łyżwach to i o wypadek nie trudno
Polak
Polak 18.02.2021, 10:39
Ile mieliśmy wypadków regionie? 100? 200? 1000? 5000? Więcej?
Nie. Wypadki są sporadyczne, a to znaczy, że nie jest to wina drogi. Bo gdyby to była wina drogi, co 20 metrów powinien leżeć w rowie samochód!
Ona
Ona 17.02.2021, 22:13
Dokładnie, drogi to jakaś masakra. Żarty sobie stroją, firma odpowiedzialna za utrzymanie dróg powinna beknąć bo jaja sobie robią.
VanDal
VanDal 17.02.2021, 16:51
Diagnoza- BMW! I pewnie max 25latek!
VanDal
VanDal 18.02.2021, 11:42
No sorki- Passerati i Janusz w środku, a nie, nie Janusz to Pioter w Januszowym wozie.
ja
ja 17.02.2021, 19:03
czytając ze zrozumieniem to fiat i volkswagen .gdzie tu mowa o bmw ?
Do VanDal
Do VanDal 17.02.2021, 18:32