Apartamenty przy Tęczowej – Twoje miejsce do życia

  • 19.02.2021, 15:30
  • Kamila Prokop

Podziel się:

Oceń:

Apartamenty przy Tęczowej – Twoje miejsce do życia
Dom to przestrzeń, w której tworzymy wspomnienia. Przeżywamy wspaniałe chwile, wygaszamy stres i złe emocje. To schronienie, którego każdy potrzebuje i na które każdy zasługuje.

 

Budowa własnego domu to ogromny wydatek, liczne procedury, z którymi trzeba się zmierzyć i mnóstwo determinacji potrzebnej do tego, by doprowadzić projekt do końca.
A przecież można dużo łatwiej…

Piękne pejzaże za oknem, w pobliżu prywatna strefa relaksu i nowoczesne mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie. Apartamenty Tęczowa to bezpieczeństwo ogrodzonego, prywatnego osiedla i najnowocześniejsze rozwiązania we wnętrzach. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieszkać w małej wspólnocie, przy zachowaniu maksimum prywatności.
Zakup mieszkania z rynku wtórnego w Gorlicach nie jest łatwy. Nie dziwi więc to, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne mieszkania, które o epokę przewyższają projekty dostępne na rynku wtórnym.
Nieosiągalne? Już nie.

Apartamenty Tęczowa to luksusowa propozycja zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i tych, którzy chcieliby zmienić stare mieszkanie w bloku lub kamienicy na piękne i wygodne wnętrze. Blisko centrum, choć z dala od zgiełku ruchliwych ulic.
Cicha okolica będzie sprzyjała relaksowi, a doskonałe położenie: w pobliżu drogi wojewódzkiej 977 oraz przy łączniku z ul. Kochanowskiego, pozwoli szybko rzucić się w wir codziennych aktywności. W kilka chwil można dostać się do centrów handlowych na Zawodziu, szkół, przedszkoli, punktów usługowych i centrów sportowych. Kilka minut jazdy w przeciwnym kierunku i możecie głęboko odetchnąć czystym powietrzem Magury Małastowskiej.

Osiedle Apartamenty Tęczowa zostało stworzone z myślą o najciekawszych projektach mieszkaniowych z centrów dużych miast. Kluczowe jest w nich efektywne wykorzystanie przestrzeni, energooszczędność i nowoczesny design. Gorlickie Apartamenty dadzą przyszłym mieszkańcom coś, czego w dużych metropoliach próżno szukać: poczucie prywatności i spokój, którego nie ma pomiędzy osiedlowymi blokami i na zatłoczonych klatkach schodowych wielorodzinnych domów.

Apartamenty Tęczowa to efekt poszukiwań ciekawych rozwiązań architektonicznych. Projekt został przygotowany z uwzględnieniem najnowszych przepisów związanych z izolacją cieplną i energooszczędnością budynku. W standardzie pomieszczeń znajdzie się ogrzewanie podłogowe wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, trzyszybowe okna i garaż lub miejsce postojowe na zewnątrz.
Cztery budynki zostały zaprojektowane tak, że oferują łącznie 8 mieszkań, każde o powierzchni użytkowej około 80m2. Już teraz można rezerwować mieszkania, do wyboru: na parterze lub na piętrze w budynku dwurodzinnym. Wybudowane szeregowo cztery budynki będą ogrodzone, tworząc zamknięte osiedle dostępne tylko dla mieszkańców. 

Realizacja projektu Apartamenty Tęczowa rozpoczyna się już wiosną 2021 roku.
W zależności od wyboru przyszłych mieszkańców wykonawca oferuje nieodpłatne przygotowanie wizualizacji wykończenia pomieszczeń. Mieszkania można kupić w stanie deweloperskim lub zamówić pełne wykończenie do stanu „pod klucz”, zgodnie z autorskim projektem klienta.

W sprawie rezerwacji mieszkań prosimy o kontakt pod nr telefonu:
biuro sprzedaży: 513-933-031
Joanna: 510-900-022

Więcej informacji o Apartamentach Tęczowa i ich wizualizacje znajdziecie Państwo tutaj: https://www.apartamentyteczowa.pl
 

Kamila Prokop

Zdjęcia (14)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

x
x 21.02.2021, 10:37
Zaraz przy jednym z wariantów planowanej obwodnicy południowej Gorlic - zdrowe i czyste powietrze.
Gosc
Gosc 19.02.2021, 17:45
A wie ktoś może jakie ceny i metraże?

Pozostałe