Drogi dziurawe jak ser szwajcarski. Gdzie jest najgorzej?

  • 24.02.2021, 10:52
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Drogi dziurawe jak ser szwajcarski. Gdzie jest najgorzej? Fot. haloGorlice
Pierwsze przejazdy po roztopach to niemal zawsze odkrywanie dróg na nowo.

 

Krótki przejazd ulicami i już wiemy, że kolejnym przystankiem nie będzie sklep, ale warsztat samochodowy. Poszukiwanie nowego toru przejazdu jest koniecznością: dziury, które powstają po okresie zimowym ostrzą już sobie zęby na nasze koła. Ulica Ariańska wymaga ogromnej czujności. Ostrożnie musimy też przejeżdżać ulicą Biecką, bezpośrednio po wyjeździe z Jarmarku Pogórzańskiego.

Chociaż mamy końcówkę lutego, to reparacje niektórych ubytków w drodze wydają się bardziej niż pilne!

Dajcie znać, gdzie drogi wymagają interwencji!

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Zdjęcia (9)


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

no!
no! 01.03.2021, 14:52
i się zacznie bezsensowne jak dla mnie łatanie dziur, a po kilku dniach,wyjdą nowe, na tych samych łatanych miejscach hahah
Polak
Polak 25.02.2021, 18:09
A wystarczy zobowiązać wykonawcę drogi do remontów na jego koszt przez następne 10 lat, a jak firma zbankrutuje to do remontów na koszt swój prywatny, a jak nie będzie miał majątku, to na koszt rodziny i krewnych do 10 linii pokrewieństwa.
Co na to gmina?
Co na to gmina? 25.02.2021, 14:03
Pozdrawiam pracowników gminy którzy zatkali dziurę w asfalcie żwirem w dominikowicach. Wszystkie drogi w stronę lasu są do remontu, a koło szkoły na Pustkach i Podlesiu to jest masakra soltys drogę 5 lat obiecuje i nic z tego nie wspomnę o latarniach których nie ma.
Blich
Blich 25.02.2021, 13:58
Zapraszam na blich - po przejażdżce można się wybrać do dentysty na uzupełnienie plomb
Seba
Seba 25.02.2021, 16:45
Zaczynając na Nadbrzeżnej i kończąc na Blichu to jest dwukilometrowa dziura. Można rzec że dziura dziurę dziurą pogania
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.02.2021, 23:40
Reymonta od Amibo w dół do głównej
biribomba
biribomba 24.02.2021, 19:28
zapraszamy do Nowicy! droga powiatowa uście-nowica!! polecamy!
Smolarz
Smolarz 24.02.2021, 18:22
Totalnie dziurawa droga to jest przez Kobylankę .
Łatana po dwa razy w sezonie.
Ale to tak jest gdy asfalt kładzie się na błocie (w czasie budowy) a nadzór budowlany to chyba ten sam co przy rewitalizacji rynku i ulicy Mickiewicza.
Ropicznin
Ropicznin 24.02.2021, 15:32
Krakowskiej (okolice Golgoty) też już sie należy remon nie wpomnę o jej przedłużeniu i drodze an Bystra i dalej do Łużnej
...
... 24.02.2021, 15:08
Od szkoły w libuszy do libusza ogniwo masakra.... Ścieżka pieszo rowerowa będzie a autem nie będzie jak pojechać tam już latanie nawet nie pomoże a zwłaszcza k szkoły jedna wielka dziura jest....
🇵🇱
🇵🇱 24.02.2021, 14:35
A pokażcie jak wygląda "odbudowana" droga od ul.Zakole do szkoły w Kobylance . To jest dopiero hit ! Kryminał dla nadzoru robót ! Winnych tego stanu rzeczy brak 🤬
A
A 24.02.2021, 12:29
Blich, zwłaszcza koło działek
Wójt
Wójt 24.02.2021, 12:28
Wola Łużańska - centum wsi
K. S.
K. S. 24.02.2021, 11:33
Ulica Słoneczna, wjazd pod blok 12 i 14 tragedia.
biribomba
biribomba 24.02.2021, 19:29
to nie byłeś w Nowicy

Pozostałe