Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Najpierw spowodował kolizję, a dwie godziny później został poszkodowany w innej. Wszystko działo się na jednej ulicy

Podziel się
Oceń

Pierwsze trzy dni marca w policyjnych statystkach drogowych.

 

W poniedziałek (1 marca) około godz. 8.35 na ulicy Kromera w Bieczu kierująca volkswagenem bieczanka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu peugeotowi doprowadzając do kolizji pojazdów. Okazało się, że siedzący za kierownicą peugeota mieszkaniec Strzeszyna prowadził samochód pomimo cofniętych uprawnień ze względów zdrowotnych. Stłuczka będzie miała swoje rozstrzygnięcie w sądzie.

Kilka minut po godz. 11 w Zagórzanach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą fordem gorliczankę. Kobieta prowadziła swój samochód w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że w jej organizmie znajduje się 0,48 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a za jazdę pod działaniem alkoholu odpowie przed sądem.

Wczoraj (3 marca) kilka minut po godz. 11 na ulicy Bieckiej w Gorlicach kierowca opla nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył volvo. Kierowca został ukarany 220 zł mandatem i sześcioma punktami karnymi.

Niespełna dwie godziny później na ten samej ulicy doszło do niemal identycznego zdarzenia. Kierowca volkswagena najechał na tył citroena, który przepchnięty uderzył w opla – tego samego, który spowodował wcześniejszą kolizję. Sprawca tej stłuczki został ukarany również 220 zł mandatem i punktami.

Jeszcze tego samego dnia w Uściu Gorlickim mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę z Kwiatonia, który wydmuchał 3,3 promila alkoholu. Mężczyzna po policyjnych czynnościach został zwolniony do domu, ale to przed sądem odpowie za jazdę na rowerze pod wpływem alkoholu.

 

Źródło info: KPP w Gorlicach

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaPaństwowa Szkoła Medyczna z tradycjami, Gorlice, ul. Jagiełły 2 - kontakt: 18 352 04 59
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Gmina Sękowa zaprasza na IV Festiwal Wina i Sera w Sękowej, 3 lipca - 5 lipca 2026
Reklama

Temperatura: 27°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: butelkka Treść komentarza: Zamiast normalnie pracować robią pokazówki .Po co to komu ? Zaraz pewnie kaweczka ,poczęstunek .Do roboty !!! Ciekawe ile pieniędzy idzie na takie spotkania otwarcie drogi ,mostu, w przedszkolu,dps,szkole itd ... Wszędzie korytko musi być a dla Tych co najbardziej potrzebują NIE MA . Ciekawe czy ludzie zgadną ile zarabiają Panie opiekunki np.w DPS (dom pomocy społecznej)przy przewijaniu ludzi chorych,cierpiących ? Bardzo cięzka praca .Podpowiem najniższą krajową .A taki co od imprezki do iprezki ,od spotkania do spotkania ile ? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: strona wuwuwu Treść komentarza: Patrząc na pogarszającą się sytuację gospodarczą na naszym gorlickim podwórku, zaciąganie tak dużego kredytu jest złym działaniem. Tym bardziej, że nikt z popierających ten pomysł nie pokazał jego pełnego kosztu. Mieszkańców ubywa, młodzieży w szkołach ubywa, podmiotów płacących podatki też ubywa. To kto to będzie spłacał za 10 lat? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:54 Źródło komentarza: Jeden głos zdecydował. Tak głosowali radni nad wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Gorlickiego Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Stolik z wódką i rura dla pań impreza udana podatnik zaplaci Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: W Treść komentarza: Pani radna z przedmieścia jaka dumna a prosić żeby postarała się o poprawę lokalnych dróg na przedmieściu to ona problemu nie widzi i chow głowę w piasek !!! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada
Reklama