Wypadek karetki z Uścia Gorlickiego. Dwóch ratowników poszkodowanych, jeden walczy o życie [AKTUALIZACJA]

  • 07.03.2021, 19:31
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Wypadek karetki z Uścia Gorlickiego. Dwóch ratowników poszkodowanych, jeden walczy o życie [AKTUALIZACJA] Fot. MTV24/Andrzej Gulewicz
Do dramatycznego wypadku drogowego doszło dziś (7 marca) na pograniczu Czyrnej i Mochnaczki Wyżnej (powiat nowosądecki).

 

Karetka pogotowia ratunkowego na co dzień stacjonująca w Uściu Gorlickim, z nieznanych w tym momencie przyczyn wypadła z drogi, uderzyła w drzewo, a następnie przewróciła się na bok.

Karetką jechało dwóch ratowników medycznych. Po pierwszego 62-latka, z racji ciężkich obrażeń, przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Został on zabrany do krakowskiego szpitala. Lekarze walczą o jego życie.

Drugi ratownik ma 43-lata. Również został zabrany do szpitala przez pogotowie ratunkowe, ale jego obrażenia nie były aż tak poważne.

 

AKTUALIZACJA (KMP w Nowym Sączu)

Jak informuje nas podkom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu:

Poszkodowanemu ratownikowi została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu oraz innych środków odurzających  – wynik na obecną chwile jest nie znany.  Natomiast drugi z ratowników medycznych, który został przewieziony do szpitala w Gorlicach był trzeźwy. Został przebadany urządzeniem alcosensor przez policjantów z KPP w Gorlicach.

 




źródło info i foto: sadeczanin.info / MTV24.tv / biecz998

 

tanie leki

Tomasz Stasiowski

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wiki
Wiki 12.03.2021, 16:08
Moim zdaniem jesli któryś z ratownikow bylby nie trzeźwy to po 5 dniach powinien byc podany komunikat w tej sprawie
mm
mm 10.03.2021, 08:12
Wszyscy tu piszą bzdury a nikt nie domyślił że kierowca jechał z promilami w czasie pracy
Miki
Miki 10.03.2021, 11:25
Skąd masz takie informacje, za bezpodstawne oskarżenie możesz zostać podana/ny na policje przez tego kierowcę
lubię prędkość
lubię prędkość 08.03.2021, 16:25
To jest skrajna nieodpowiedzialność. Kto dojedzie do potrzebującego jak sami będą potrzebować pomocy.
Nikola
Nikola 08.03.2021, 13:05
Czy zastanowiło Was przez chwilę, że to ludzka tragedia... W takim momencie piszecie, o tym kto, gdzie został zabrany po wypadku. Doszukujecie się teorii spiskowych. Jak tak można? Może ten ratownik uratował życie komuś z Waszych bliskich. Może dlatego, że się kiedyś spieszyli, ktoś przeżył. Trochę empatii i współczucia.
Ada
Ada 08.03.2021, 12:53
Należy się mandat za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze!
AGA
AGA 08.03.2021, 18:11
Walni się jak jest ślisko mandat dla odpowiedzalnego za drogę AGA
Horovitz
Horovitz 08.03.2021, 20:16
Szymbark
horovitz
horovitz 08.03.2021, 13:40
dokładnie i obciążyć zarządcę dróg!!!
horovitz
horovitz 08.03.2021, 08:12
ziomek jak jesteś niepełnosprawny to głowa do góry trzymaj sie!!! wszystkiego dobrego
horovitz
horovitz 08.03.2021, 06:35
ciekawe co na to zarządca dróg w kwestii utrzymania... poza tym czy kierowca dostosował prędkość do panujących warunków??
Ziomek
Ziomek 08.03.2021, 04:51
Życie jest okrutne i nie warto cwaniakować i wyśmiewać lub nawet gnębić osoby Niepełnosprawne. Bo dziś ja, a jutro ty Amen.
horovitz
horovitz 08.03.2021, 08:03
idź się pomódl lepiej!
Cyklista
Cyklista 07.03.2021, 21:50
Że ratownik to do Krakowa, że motocyklista to do Tarnowa.
Miałem to samo
Miałem to samo 08.03.2021, 12:37
Gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała.
OMG
OMG 08.03.2021, 08:27
W Tarnowie jest jeden z lepszych oddziałów Urozowo-Ortopedycznych. Właśnie tam specjalizują się w "składaniu" osób z wypadków motocyklowych.
horovitz
horovitz 08.03.2021, 08:13
dokładnie są równi i równiejsi ,jakby minister jakiś był to odrazu do szpitala w philadelphi!

Pozostałe