Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Dezynfekcja przystanków i placów zabaw

Podziel się
Oceń

W celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania skutków rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu gorlickiego od 6 do 7 marca realizowali zadania związane z dekontaminacją przestrzeni publicznej.
Dezynfekcja przystanków i placów zabaw

Autor: Fot. OSP Zagórzany

 

Czynności te polegały na odkażeniu środkiem dezynfekcyjnym przy wykorzystaniu przenośnych opryskiwaczy spalinowych miejsc przestrzeni publicznej m.in. przystanków autobusowych, placów zabaw w gminach: Gorlice, Łużna i Ropa.


Napisz komentarz

Komentarze

on 10.03.2021 20:39
Najlepszą dezynfekcją jest lampa UV czyli słońce.

Karolina 09.03.2021 09:38
Dezynfekcja placów zabaw? A których i po co, jak wszystkie zamknięte.

M 09.03.2021 08:21
A place zabaw zostaną otwarte? W ostatnią niedzielę przeszłam z synem place zabaw na osiedlu krakowskim, przy ul. Słonecznej, ul. Kopernika i wszystko zamknięte na kłódkę. A żłobki/przedszkola/klasy I-III otwarte. Gdzie sens i logika?

virvus 08.03.2021 20:05
Zupełnie nie widzę sensu takich działań, marnowanie naszych pieniędzy. Wirus na różnych powierzchniach utrzymuje się do kilku godzin-dni, takie dezynfekowanie nie ma kompletnie sensu, bo jak przyjdzie jakikolwiek człowiek na te obiekty, to należy uznać że niby są skażone bo mógł mieć virusa. Więc nawet kilkanaście minut po takim zabiegu obiekt może być "skażony". Przyjdzie kolejny i co? ma się niby zarazić bo siadł na ławce gdzie wcześniej mógł siedzieć zarażony? totalna głupota, nie dłubać w nosie i nie ziewać, myć mydłem ręce i wystarczy. Pozdrawiam.

tralala 09.03.2021 08:20
To jest wojna psychologiczna.

Bubu 08.03.2021 15:02
Jeszcze powinna straż miejska chodzić za tymi co plują po chodnikach. To dopiero roznosiciele zarazy!!!!!

violka 08.03.2021 12:57
Mam pytanie. Jak długo wirus siedzi na przystanku???

jan 08.03.2021 13:21
Tak długo aż PKS przyjedzie

wyłączTV 08.03.2021 12:44
Skończcie tą farsę! Zakończyć PLANDEMIE!

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Gmina Sękowa zaprasza na IV Festiwal Wina i Sera w Sękowej, 3 lipca - 5 lipca 2026
Reklama

Temperatura: 27°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Szuwarek Treść komentarza: Urologię zamknąć mechaniczny zamknąć ciekawe kiedy zamkną ratusz to by była DOBRA WIADOMOŚĆ. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 14:02 Źródło komentarza: Na ten moment nie ma szans na uruchomienie poradni urologicznej. Brakuje lekarzy Autor komentarza: butelkka Treść komentarza: Zamiast normalnie pracować robią pokazówki .Po co to komu ? Zaraz pewnie kaweczka ,poczęstunek .Do roboty !!! Ciekawe ile pieniędzy idzie na takie spotkania otwarcie drogi ,mostu, w przedszkolu,dps,szkole itd ... Wszędzie korytko musi być a dla Tych co najbardziej potrzebują NIE MA . Ciekawe czy ludzie zgadną ile zarabiają Panie opiekunki np.w DPS (dom pomocy społecznej)przy przewijaniu ludzi chorych,cierpiących ? Bardzo cięzka praca .Podpowiem najniższą krajową .A taki co od imprezki do iprezki ,od spotkania do spotkania ile ? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: strona wuwuwu Treść komentarza: Patrząc na pogarszającą się sytuację gospodarczą na naszym gorlickim podwórku, zaciąganie tak dużego kredytu jest złym działaniem. Tym bardziej, że nikt z popierających ten pomysł nie pokazał jego pełnego kosztu. Mieszkańców ubywa, młodzieży w szkołach ubywa, podmiotów płacących podatki też ubywa. To kto to będzie spłacał za 10 lat? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:54 Źródło komentarza: Jeden głos zdecydował. Tak głosowali radni nad wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Gorlickiego Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Stolik z wódką i rura dla pań impreza udana podatnik zaplaci Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego