Kolejne zmartwienie mieszkańców Stróżówki: który urzędnik jest prawdziwy?

  • 09.03.2021, 08:27
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Kolejne zmartwienie mieszkańców Stróżówki: który urzędnik jest prawdziwy? Fot. haloGorlice
Urząd przestrzega, że ale jednocześnie informuje: w ostatnim czasie pojawiły się ostrzeżenia przed osobami powołujące się na urząd w nieuprawniony sposób. Jednocześnie jednak na kontrole chodzą również urzędnicy w pełni uprawnieni do przeprowadzania kontroli.

 

Jak podaje UG Gorlice:

W związku z niepokojącymi informacjami, jakie do nas dotarły, dotyczącymi wizyt nieznanych osób u mieszkańców Stróżówki, podających się za pracowników Urzędu Gminy Gorlice proponujących montaż instalacji Odnawialnych Źródeł Energii informujemy, że pracownicy Urzędu Gminy nie odwiedzają mieszkańców z taką ofertą!
Prosimy wszystkich mieszkańców naszej Gminy o czujność i ewentualnie zgłaszanie takich przypadków Policji.

Jednocześnie UG Gorlice informuje, że rzeczywiście w ostatnim czasie na terenie gminy możemy spotkać również prawdziwych urzędników. Dysponują oni odpowiednimi identyfikatorami i pukają do tych mieszkań i domów, w których przeprowadzają ekointerwencje. Są to najczęściej reakcje na zgłoszenia osób, które poddają pod wątpliwość jakość paliwa, którego używają mieszkańcy do opalania w piecach. Urzędnicy mają w takiej sytuacji możliwość wejścia do naszego domu, sprawdzenia kotłów oraz paliwa, jakie jest w nich stosowane. W ramach informacji dla mieszkańców mogą pozostawiać na piecu naklejki przypominające o obowiązku wymiany pieca, zgodnie z jego klasą.

źródło info: UG Gorlice

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Łysy
Łysy 09.03.2021, 11:05
Nie wpuszczać dziadów do domów tłumacząc się obawą przed covidem :)
Haha
Haha 09.03.2021, 12:38
po miesiącu Ci sąsiedzi sami wjadą na chatę za palenie butelkami w piecu i nie będą się pytać czy Kowid

Pozostałe