3 niebanalne pomysły na letnie obozy młodzieżowe

  • 11.03.2021, 16:45
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

3 niebanalne pomysły na letnie obozy młodzieżowe
Lato to doskonały czas na rozwijanie swoich pasji. Nie trzeba jednak rezygnować z zabawy i odpoczynku, aby odkryć coś nowego. Właśnie dlatego obozy młodzieżowe z ATAS polecamy tym, którzy chcą przeżyć przygodę życia oraz pogłębić chęć poznawania świata. Jeżeli nie macie jeszcze planu na spędzenie lata, podsuwamy 3 pomysły, dzięki którym najbliższe wakacje będą niezapomniane.

Wyjątkowe zajęcia w nadmorskich kurortach

Z myślą o młodych podróżnikach, którzy uwielbiają poznawać Polskę, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów młodzieżowych nad morzem. Nasze letnie szkoły języka angielskiego w Jastrzębiej Górze i Darłówku pozwolą Wam w przyjaznej atmosferze przełamać barierę w mówieniu po angielsku, a program zajęć jest podzielony tak, aby nie brakło w nim czasu ani na naukę, ani na integrację. Poza lekcjami będziemy spędzać sporo czasu na plaży i na wycieczkach krajoznawczych, a także biorąc udział w grach sportowych i warsztatach tematycznych.

Poznaj magiczny świat mitów na obozie młodzieżowym Smaki Grecji

Grecja jest kolebką istotnej części europejskiej kultury – jej filozofii, kanonów sztuki czy tradycji politycznych. Z niej pochodzą heroiczne opowieści o Herkulesie czy Achillesie, tutaj miały miejsce wielkie bitwy pod Maratonem czy Termopilami, a jej niebo przemierzał Helios na złotym rydwanie. Wiemy, że znasz te opowieści z lekcji szkolnych, ale może nadszedł czas, aby samemu stać się ich bohaterem? W programie obozu dla młodzieży Smaki Grecji nie ma miejsca na nudę. Każdy dzień wycieczki to nowe miejsca i fascynujące przygody. Na liście zabytków nie zabraknie takich miejsc jak Akropol, teatr w Epidauros czy Meteory. W programie planujemy także relaks na plaży, wspólne zabawy, a także warsztaty kulinarne, gdzie samodzielnie przyrządzicie greckie pyszności.

Wybierz kurs językowy COMFORT i zakochaj się w Szkocji

Większość z nas kojarzy Szkocję z tajemniczymi legendami, średniowiecznymi zamkami i spektakularnymi krajobrazami. Jeżeli szukasz miejsca, w którym nauka języka angielskiego będzie niezapomnianym przeżyciem, językowy obóz dla młodzieży w Edynburgu to opcja dla Ciebie. W naszej ofercie możesz wybrać wycieczkę z noclegiem w akademiku albo u rodziny goszczącej. Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku szkolnym na terenie imponującego XIII-wiecznego kompleksu zamkowego. Równie ważną częścią programu są gry miejskie, zajęcia sportowe, zwiedzanie zabytków oraz całodniowe wycieczki do okolicznych atrakcji, w tym Glasgow czy Stirling.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe