Sękowa wspomina Krzysztofa Krawczyka

  • 08.04.2021, 09:10
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Sękowa wspomina Krzysztofa Krawczyka Fot. wikipedia / Januarybratek CC-BY-SA-4.0
Na stronie UG Sękowa pojawiło się wspomnienie o Krzysztofie Krawczyku. Jak się okazało, w swojej działalności estradowej nie ograniczał się on do największych scen świata.

 

Był artystą kompletnym, który mógł pochwalić się osiągnięciami tak w kraju jak i za granicą. Jego charakterystyczny głos był uwielbiany przez miliony odbiorców. Aktywny nieustannie od lat 60. XX wieku zdobył popularność i uznanie w wielu kręgach.

Jak przypomina UG Sękowa, poza największymi scenami świata, Krzysztof Krawczyk zaspokajał także oczekiwania odbiorców w mniejszych miejscowościach. Przykładem na to był występ z 2009 r.:

Wspominamy bardzo ciepło postać Krzysztofa Krawczyka, mieliśmy okazję gościć tego wybitnego artystę na Dożynkach Wojewódzkich w 2009 roku. >>>Poniżej kilka zdjęć z koncertu Krzysztofa Krawczyka, który stworzył wspaniałą atmosferę wspomnianej imprezy.

Ziemska droga Krzysztofa Krawczyka zakończyła się 5 kwietnia 2021 r. – Jego msza święta pogrzebowa odbędzie się w sobotę (10 kwietnia 2021 r.) w łódzkiej archikatedrze. O godzinie 15, tego samego dnia odbędzie się pogrzeb artysty, który będzie miał charakter państwowy (cmentarz w Grotnikach).

 

źródło info: UG Sękowa, wikipedia

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe