Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Wtorek. Ile testów wykonano w ciągu ostatniej doby? [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Najważniejsze informacje i komunikaty w temacie koronawirusa w jednym miejscu. 13 kwietnia >>>

 

>>>Ciucholand na celowniku sanepidu

>>>Niepożądane odczyny po szczepionce na COVID-19. Ile zostało zgłoszonych u nas?

 

godz. 10.55

 


Podsumowanie 13 kwietnia >>> godz. 10.45 >>> Liczba zakażonych koronawirusem: 2 599 850 / 59 126 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Dziś mamy 13 227 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia, w Małopolsce 1 080, w tym: 54 nowych przypadków zakażenia z powiatu nowosądeckiego i 18 osób zakażonych z Nowego Sącza, 14 osób z powiatu limanowskiego, 41 nowych przypadków zakażenia z Tarnowa, 49 osób z powiatu tarnowskiego oraz 24 nowych przypadków zakażenia z powiatu jasielskiego.

W powiecie gorlickim:

  •     nowe zakażenia covid-19: +38
  •     liczba osób objętych kwarantanną: 904
  •     liczba wykonanych testów: 252
  •     liczba przypadków śmiertelnych: 8

- choroby współistniejące wraz z COVID-19: 7

- wyłącznie z powodu COVID-19: 1

  • liczba szczepień w powiecie gorlickim (ogółem): 19 438
  • dzienna liczba szczepień: 183
  • liczba szczepień (obie dawki): 5 947
  • dzienna liczba szczepień drugą dawką: 15

 


godz. 10.45

 

godz. 10.30

Mamy 13 227 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw:

  • mazowieckiego (1766),
  • śląskiego (1666),
  • dolnośląskiego (1276),
  • wielkopolskiego (1184),
  • małopolskiego (1080),
  • łódzkiego (1073),
  • lubelskiego (817),
  • kujawsko-pomorskiego (758),
  • pomorskiego (614),
  • zachodniopomorskiego (543),
  • podkarpackiego (525),
  • warmińsko-mazurskiego (490),
  • świętokrzyskiego (487),
  • lubuskiego (295),
  • podlaskiego (264),
  • opolskiego (214).

175 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu #COVID19 zmarło 216 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 428 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem 2 599 850 / 59 126 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

 

godz. 10


Napisz komentarz

Komentarze

GAJOWY 13.04.2021 20:46
Kto ma włączyc myślenie ? Ja widzę co sobote ludzie z autokaru biegną jak pieski do Gospody!na wesele .I przepraszam jak moze skończyc sie covid skoro ludzie są nie odpowiedzialni a zwłaszcza właścicielka lokalu.I kto ma włączyc myslenie.......? Polokokta ???????

Polokokta 13.04.2021 18:58
Gajowy może tak wyłącz telewizor i nie czytaj tych manipulacji w internecie ? tylko włącz myślenie bo nikt tego inny za ciebie nie zrobi.

Gajowy 13.04.2021 17:28
A moze by tak sanepid i policja wybrały się na kontrol w soboty do Gospody Magurskiej co sobota wesela

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: EmigrantTreść komentarza: Mamy stadion , dwa duże boiska na których prawie nic się nie dzieje , basen letni i basen kryty na którym brak chętnych , mamy biedę w mieście a tu burmistrzowi zachciało się kolejnych mało potrzebnych obiektów ale robi wszystko żeby zakończyć swoją kadencję jako dobry burmistrz i który zablokował miasto decyzją o budowie ronda gdzie obecnie do marca nic się nie dzieje a można było zacząć budowę w marcu albo robić częściowo i zostawić otwarty przejazd z Korczaka ale najważniejsze że spalarnia pnie się do góry w której ma być szefemData dodania komentarza: 7.12.2025, 12:06Źródło komentarza: Czy miastu potrzebna jest duża hala sportowa? Rafał Kukla stawia na nowe możliwościAutor komentarza: CiekawskiTreść komentarza: Czy jest rachunek zysków i strat?Data dodania komentarza: 7.12.2025, 12:05Źródło komentarza: Czy miastu potrzebna jest duża hala sportowa? Rafał Kukla stawia na nowe możliwościAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Gdyby chodziło o ekologię, to by to zrobiono inaczej np. wszystkie plastikowe opakowania byłyby zwrotne i maszyny byłyby skonstruowane inaczej np. miały by komorę zasypową, żeby wrzucić od razu np. cały worek opakowań. Tam powinna być waga, która waży ten plastik, od razu rozdrabnia, odsacza np. wodę (jeśli ktoś wrzuciłby butelki pełne kranówki żeby zwiekszyć wagę) i wydaje bilecik. A chodzi tylko o udawanie, że się robi "bo na zachodzie".Data dodania komentarza: 7.12.2025, 09:31Źródło komentarza: Czy Gorliczanie są przygotowani na recykling butelek i puszek? Są już pierwsze automaty [FOTO]Autor komentarza: MLTreść komentarza: R.I.PData dodania komentarza: 6.12.2025, 21:26Źródło komentarza: Nie żyje Joanna Mierzwińska
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego