Legalny klub nocny przy drodze wojewódzkiej nr 977

  • 17.04.2021, 07:54
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Legalny klub nocny przy drodze wojewódzkiej nr 977 Google Maps
Oznaczone na Mapach Google obiekty i miejsca zyskują na znaczeniu. Miejsce może oznaczyć każdy z nas, dzięki czemu w czasie przeglądania lokalnej mapy możemy szybko poznać ofertę lokalnych przedsiębiorców i nie tylko...

 

To oaza spotkań, a nocne życie tętni szczególnie wtedy, gdy temperatury rosną, a wieczory stają się coraz dłuższe. W sieci pojawiają się nawet specjalne oznaczenia, które pozwalają stałym bywalcom zaznaczać swoją obecność w tym miejscu.

W sytuacji, w której nie ma szansy spotkać się w klubie, dyskotece czy na okolicznościowej imprezie, takie miejsca jak ławeczka zyskują na znaczeniu. Usiąść porozmawiać – te proste sprawy widzimy dziś zdecydowanie inaczej niż jeszcze rok temu. Dawniej funkcję takich miejsc spotkań spełniały przystanki autobusowe. Ich konstrukcja, tak różna od nowych, blaszanych wiat, dawała jednak zdecydowanie więcej miejsca na spotkania i wspólne aktywności.

Ławeczki parkowe czy te na Miasteczku Ruchu Drogowego (chyba jedna z najbardziej udanych inwestycji w ostatnim czasie!) stały się miejscami, które kiedyś z sentymentem będą wspominać obecni nastolatkowie.

Umieszczenie na Mapach Google ławeczki, która stoi na skraju trzech wsi (Mszanki, Stróżówki i Zagórzan), podnosi rangę tego miejsca. To znak czasów i sposób na zasygnalizowanie tego, jak ważną funkcję może spełniać zwyczajna ławeczka.

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

==
== 18.04.2021, 19:21
Ten portal robi się który zaczyna pisać. A świstak siedzi i zabija swe sreberka.
Baca
Baca 17.04.2021, 15:21
No sensacja ! Klub nocny czynny w nocy. 😂
Red
Red 17.04.2021, 15:13
Nie macie o czym pisać naprawdę...szajsowy ten portal
Słoneczna
Słoneczna 17.04.2021, 08:16
Tam gdzie pod blokami mieszkalnymi są ławki, tam jest więcej problemów, nawet chyba więcej jak przy ulicy Kościuszki pod spożywczym.
Karek
Karek 17.04.2021, 08:50
Na słonecznej pod 6, 4, 1 i pawilonem ciągle awantury! Ciągle popisane bloki. Nocą krzyki i wyzwiska! Wczoraj ktoś z okna uwagę zwrócił został zwyzywany. Policja w Gorlicach to dramat! Za maseczki mandat dadzą, ale porządku z młodą bandytką nie zrobią. Nie ma też nacisku Waszych mediów, bo po co się narażać.
Rozalia
Rozalia 17.04.2021, 10:15
Proszę nie porównywać 5 bloków do dużego osiedla, bo i tak statystycznie wychodzimy dużo lepiej.

Pozostałe