Ogólnopolski konkurs matematyczny pt. „TopMaths” to inicjatywa dedykowana zarówno uczniom jak i osobom dorosłym: pasjonatom matematyki i tym, którzy chcą sprawdzić, czy pamiętają jeszcze kluczowe zagadnienia Królowej Nauk.
TopMaths to zabawa matematyczna, która łączy rywalizację i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z szerokiego zakresu matematyki.
Jak wziąć udział w konkursie?
Wzięcie udziału w konkursie jest banalnie proste wystarczy odwiedzić >>>stronę Organizatora w określonym dla swojej kategorii czasie i przystąpić do wydarzenia.
W tym bezpłatnym konkursie może wziąć udział każdy zainteresowany. Nie trzeba zakładać konta ani się logować. Konkurs będzie prowadzony z podziałem na następujące kategorie wiekowe (w nawiasie oznaczono dokładny termin rywalizacji; linki prowadzące do zadań konkursowych będą aktywowane w dniu rozpoczęcia konkursu):
- Szkoła podstawowa:
- Klasy 1– 3 (29 kwietnia 2021, godzina 15–15.50)
- Klasy 4– 6 (29 kwietnia 2021, godzina 16–16.50)
- Klasy 7– 8 (29 kwietnia 2021, godzina 18–18.50)
- Szkoła średnia oraz dorośli (29 kwietnia 2021 godzina 19–19.50)
Po wejściu na odpowiednią stronę konkursu (wybranie adresu przypisanego danej grupie), oczom uczestnika ukaże się 20 zamkniętych pytań, każde z czterema wariantami odpowiedzi – A, B, C lub D. Za każdym razem prawidłowa będzie tylko jedna odpowiedź – należy wybrać tą, która według uczestnika jest poprawna. Po wybraniu odpowiedzi nie będzie możliwości jej zmiany.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w oparciu o ranking. Zostanie on określony na podstawie punktów zgromadzonych przez każdego z uczestników (im więcej punktów tym wyższe miejsce w rankingu). W przypadku remisu, o kolejności zdecyduje czas udzielania odpowiedzi. Jeśli i tutaj nastąpi remis, o kolejności zdecyduje to, kto wcześniej rozpoczął rozwiązywanie poszczególnych zadań konkursowych.
Szczegółowe informacje i regulamin konkursu możecie poznać >>> na stronie Organizatora
Źródło info: TopMaths







![Miłośnicy słodkich i orientalnych smaków są wniebowzięci [FOTO] zdjęcie przedstawia rodzeństwo patrzące na słodycze](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-milosnicy-slodkich-i-orientalnych-smakow-sa-wniebowzieci-foto-1763218358.jpg)
![Ostatnia kolejka rundy jesiennej kojarzy Glinik z Watrą Białka Tatrzańska [FOTO] zdjęcie przedstawia pulpit z piłką](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ostatnia-kolejka-rundy-jesiennej-kojarzy-glinik-z-watra-bialka-tatrzanska-1763151921.jpg)

![Jedzenie i sen - dwa filary zdrowia. Ostatni z odcinków uczniowskiego podcastu [AUDIO] zdjęcie przedstawia kobietę, która ma na oczach opaskę do spania](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-jedzenie-i-sen-dwa-filary-zdrowia-ostatni-z-odcinkow-uczniowskiego-podcastu-audio-1763150325.jpg)




![Zderzenie dwóch volkswagenów na Zawodziu. Akcja policji, 4 osoby zatrzymane [FOTO] Zdjęcie przedstawia dwa rozbite samochody, obok radiowóz policji](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zderzenie-dwoch-volkswagenow-na-zawodziu-1762156799.jpg)
![Podcasty młodych o zdrowiu - uczennice Kromera o tym, jak żyć zdrowiej [PODCAST] zdjęcie przedstawia kobietę, która trzyma w palcach jabłko w kształcie serca](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-podcasty-mlodych-o-zdrowiu-uczennice-kromera-o-tym-jak-zyc-zdrowiej-podcast-1762932852.png)
![Dzieci Glinika z brązowym medalem. Rośnie nam wspaniała drużyna [FOTO] Zdjęcie przedstawia młodych piłkarzy z medalami w asyście trenera i poseł na Sejm](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-dzieci-glinika-z-brazowym-medalem-rosnie-nam-wspaniala-druzyna-foto-1762777786.jpg)
![Przysięga klasy przygotowania wojskowego i 107-metrowa flaga na 107. rocznicę niepodległości [FOTO] zdjęcie przedstawia młodego żołnierza wskazującego na sztandar podczas przysięgi na gorlickim Rynku](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-przysiega-klasy-przygotowania-wojskowego-i-107-metrowa-flaga-na-107-rocznice-niepodleglosci-foto-1762863655.jpg)



![Policja poszukuje 14-letniej Aleksandry Sroki [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia kolorowe zdjęcie dziewczynki, obok napis zaginiona](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-policja-poszukuje-14-letniej-aleksandry-sroki-aktualizacja-1762416966.jpg)
![Gorlice. Zderzenie hondy i audi. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia kolizje hondy na ulicy Sienkiewicza](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zderzenie-hondy-i-audi-kierujacy-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-foto-1762669646.jpg)


![Gorlice. Kolizja na Zawodziu. Poważne utrudnienia w ruchu pojazdów [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia rozbity samochód](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-kolizja-na-zawodziu-foto-1761942447.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze