Czy Biedronka będzie zamknięta przez ponad miesiąc?

  • 08.05.2021, 17:22
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Czy Biedronka będzie zamknięta przez ponad miesiąc? Fot. nadesłane przez Czytelnika
Dla miłośników zakupów w sklepach wielkopowierzchniowych tej marki to może być ważna wiadomość. Jedną z gorlickich Biedronek czeka gruntowny remont.

 

W związku z remontem, który czeka jedną z gorlickich Biedronek, jej klienci będą musieli robić zakupy w innych miejscach. Chociaż nie ma oficjalnej informacji o czasowym zamknięciu, klienci mogą odbierać karty rabatowe, które będą mogli realizować w innych filiach sieci.

Jak informuje sieć na ulotkach, remont potrwa od poniedziałku (10 maja) do 17 czerwca 2021 roku.

Zamknięcie dotyczy sklepu zlokalizowanego w obrębie Jarmarku Pogórzańskiego (ul. Biecka)

To istotna zmiana dla wielu klientów. Przy tej Biedronce klienci przyzwyczaili się do bardzo wygodnego, obszernego placu parkingowego. Dwa pozostałe sklepy tej sieci pozwolą zakupić niezbędny asortyment, ale nie da się ukryć, że parkowanie pod nimi jest zdecydowanie bardziej problematyczne, a stłuczki parkingowe są tam chlebem powszednim. 

Czy remont uniemożliwi całkowicie robienie zakupów aż do połowy czerwca?

Z całą pewnością podjęte będą wszelkie działania, by sklep mógł powitać klientów najszybciej jak to tylko możliwe.

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej D.
Andrzej D. 12.05.2021, 13:41
A ja odebrałem bon i dla mnie super sprawa. brakowało już tam remontu
Jan
Jan 11.05.2021, 13:34
Jest plan budowy nowej biedronki w centrum zagorzan
W sumie fajnie bedzie z tego co wiem ma byc duzy parking obok sklepu
vox
vox 11.05.2021, 09:00
Miała być Biedronka na krzyżówce w miejscu wyburzonego rolnika.
robol
robol 10.05.2021, 15:53
Jak ciężko lekko żyć
g
g 10.05.2021, 13:51
Można lubić lub nie, robić zakupy lub nie. Fakt jest taki, że jest to jedyna Biedronka w okolicy z takim dogodnym parkingiem. Wyjazd z parkingu na zawodziu (szczególnie w stronę miasta) to koszmar nie tylko w godzinach szczytu, a biedronka koło ronda to totalna porażka jeśli chodzi o miejsca parkingowe. A na Pogórzanskim nie ma problemu. A do tych co krytykują i uważają się za "miastowych" - dajcie sobie spokój, można się z czymś nie zgadzać, ale bez obrażania kogokolwiek. Wieśniakiem nie jest się z urodzenia tylko z zachowania....
Kazimierz
Kazimierz 09.05.2021, 22:57
To przecież nowa biedronka ma byc w zagorzanach kolo stadionu
GFR
GFR 10.05.2021, 12:01
I KOŁO BUDIMETU NA SIENKIEWICZA
aga
aga 12.05.2021, 08:38
60 Biedronek bedzie w obrebie 10km/2 ....hm
Wibowit
Wibowit 09.05.2021, 21:26
jest dość innych sklepów i marketów także żadna strata nawet jak by wogóle nie otwierali
~~~~ja
~~~~ja 10.05.2021, 11:17
I tu się mylisz nawet jeżeli nie robisz tam zakupów to Biedronka robi konkurencję i na pewno ma to wpływ na ceny w innych sklepach więc dobrze, że jest i tylko właściciele konkurencyjnych sklepów mogą mieć powody do niezadowolenia.
Wibowit
Wibowit 10.05.2021, 21:12
no właśnie i dlatego polskie lokalne sklepy padają bo na marży nie da sie zjechać niewiadomo ile. zdecydowana większość to zagraniczny kapitał, Biedronka też.
~~~~ja
~~~~ja 11.05.2021, 05:23
Te pseudo patriotyczne teksty o wspieraniu lokalnych przedsiębiorców schowaj dla tych co mają a tymczasem wiele ludzi póki co żyje "od pierwszego do pierwszego" i kupują gdzie taniej.
Delikates
Delikates 09.05.2021, 10:15
Wokół Biedronek zawsze jest masakra, dlaczego nie wyjadą z tym na wiochy przy Gorlicach? Stóżówka, Klęczany, Szymbark. I tak ludzie pojadą i tak.
ghf
ghf 10.05.2021, 12:03
ODEZWAŁ SIĘ MIASTOWY Gorlice to jest dopiero wioska .....
Rotfl
Rotfl 09.05.2021, 11:43
Jak by wyjechali to dopiero będzie widać ile ludzi tak naprawdę mieszka w Gorlicach no i nie byłoby już sposobu żeby ukryć prawdziwą średnią wieku "rdzennych gorliczan" To upadłe miasteczko potrzebuje ludzi na zakupach żeby nie wyglądało jak pustynia.
Wiadomo
Wiadomo 09.05.2021, 11:32
Prseciez w Moszczenicy ma być.
Jo tylko Lidl
Jo tylko Lidl 09.05.2021, 10:10
To się dopiero sajgon zrobi przy pozostałych dwóch🤪 Wieśniaki jeszcze więcej błota do miasta przyniosą. 😂
MrRed
MrRed 09.05.2021, 09:23
ja nie wiem kto pozwolił na te biedronki, szczególnie na tą przy rondzie w centrum - dojazd tam jet tragiczny, nie zrobili ruchu na zasadzie wjazd z jednej, wyjazd z drugiej strony. to co tam sie dzieje na prakingu tu jest porażka zupełna. pomijam już idiotów, którzy nie parkują wprawdzie na miejscu dla niepełnosprawnych ale blokują przy sąsiednim sklepie możliwosćskorzystania z niego. o idiotach parkujących wzdłuż drogi nie wspomnę, bo tu im większe auto, tym mniejsze... pojęcie o ruchu drogowym chyba
Anna
Anna 09.05.2021, 05:59
Zakupy w biedronce towar niskiej jakosci coraz nizsza gramatura tam nawet capucino smakuje jak proszek do prania nie dziekuje wybieram małe polskie sklepy
Capucino
Capucino 09.05.2021, 10:06
To idz blondynko do działu z kawami a nie proszkami, na pewno będzie lepiej smakowało😛
Kupiec
Kupiec 09.05.2021, 03:45
Tragedia bo zamykają główną hurtownie Jajek z Bielanki i z czego teraz się utrzymamy??
Podpis
Podpis 08.05.2021, 21:26
Jak już robią remont to niech ZWIĘKSZĄ limit wypłat w bankomacie!
Jp
Jp 08.05.2021, 20:33
Ile wynosi rabat i dla kogo? (uciete zdj)
Kierownik
Kierownik 08.05.2021, 19:54
Będzie hurtowe przerzucanie towarów do sklepów sieciowych regionalnych.
sx
sx 08.05.2021, 19:45
uff, co za ulga

Pozostałe