Powrót do rywalizacji w ramach Gorlickiego Wieloboju Sportowego

  • 10.05.2021, 09:30
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Powrót do rywalizacji w ramach Gorlickiego Wieloboju Sportowego Fot. ilustracyjne/ unsplash
To już dziesiąta, jubileuszowa edycja zawodów. Ze względu na pandemię, jak dotąd udało się rozegrać tylko jedne zawody z tego cyklu, ale to oznacza, że kalendarz spotkań na kolejne miesiące będzie nie tylko intensywny, ale i ciekawy!

 

Jak czytamy na stronie >>>Gorlickiego Wieloboju Sportowego:

Po przerwie spowodowanej rozprzestrzenianiem koronawirusa i obostrzeniami z tym związanymi wznawiamy rywalizację w X Gorlickim Wieloboju Sportowym.

Zgodnie z kalendarzem imprez w czwartek (13 maja) o godz. 16.30 na stadionie OSiR w Gorlicach odbędą się zawody w kolarstwie przełajowym. Do pokonania będzie trasa o długości 3 km dla kobiet oraz 5 km dla mężczyzn.
Terminy pozostałych, wcześniej planowanych i nierozegranych zawodów (bilard, kręgle, warcaby, tenis stołowy) zostaną ustalone później po ogłoszeniu dalszego luzowania obostrzeń.

 

Do rywalizacji w ramach Wieloboju można dołączyć na każdym jej etapie. Można też wybrać tylko kilka dyscyplin, w których weźmie się udział. Dla najwytrwalszych i najbardziej wszechstronnych zawodników, po rozegraniu całego cyklu GWS będą czekały nagrody. Najlepsi zgarną nawet 400 zł w gotówce!

Rywalizacja odbywa się oddzielnie w kategorii mężczyzn, a oddzielnie w kategorii kobiet. Udział w zawodach jest co do zasady bezpłatny.

Więcej informacji i szczegółowe regulaminy zawodów znajdziecie na stronie internetowej GWS.

 

Źródło info: Gorlicki Wielobój Sportowy

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe