Nareszcie! Park rozrywki dla dzieci Rabkoland otwiera bramy

  • 21.05.2021, 12:50
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Nareszcie! Park rozrywki dla dzieci Rabkoland otwiera bramy Fot. © Rabkoland
Dzieciaki, które ostatnie miesiące spędziły w domach, przykute do komputerów, nareszcie mają powody do radości. Najlepiej oceniany park rozrywki w Małopolsce otwiera bramy i zaprasza na nieskrępowaną zabawę na świeżym powietrzu! Karuzele, pociągi, place zabaw i najróżniejsze urządzenia czekają na małych i dużych gości od dziś (21 maja 2021).

 

 

Ubiegły sezon był trudnym czasem dla całej branży parków rozrywki. Szczególnie w Małopolsce, która przez długie tygodnie wakacji 2020 objęta była licznymi „czerwonymi strefami”. Spadająca liczba zachorowań i poluzowanie obostrzeń dają nadzieję, że w sezonie 2021 będzie inaczej, a goście Rabkolandu będą cieszyć się zabawą w parku aż do końca września.

 

Co zmieniło się w Rabkolandzie przez ten czas?

Całkiem sporo. Choć krótki sezon oznaczał brak funduszy na nowe, efektowne atrakcje, skupiono się na wdrażaniu nowych rozwiązań i rozwoju parku.

Pierwszą zmianą jest rewolucja w gastronomii. Choć wypad do parku rozrywki kojarzy się ze specjalną okazją, kiedy można skusić się na frytki i hotdoga popitego szejkiem, Rabkoland chce zerwać z takim stereotypem.

Wiemy, że wizyta u nas to wyjątkowy dzień, kiedy rodzice pozwalają dzieciom i sobie na więcej - mówi Piotr Wiecha, właściciel Rabkolandu.

Pozostawiając wybór rodzicom, chcemy zapewnić jak najwięcej zdrowych, a przy tym pysznych i kolorowych opcji posiłku. Wierzymy, że skojarzenie radosnego, pełnego atrakcji dnia ze zdrowym lub niezdrowym jedzeniem zostanie z dziećmi na całe życie, wpływając na ich dorosłe wybory.

Choć prostsze jest zamówienie mrożonych półproduktów, stawiamy na domowe obiady, codziennie gotowane zupy czy desery ze świeżych owoców i warzyw.

 

Cały czas rozwija się także wystrój parku, sprzyjając relaksowi – nowy skalniak ze stawem, ciekawe ułożenie terenu w strefie Wikingów, piękna roślinność i drewniane dekoracje cieszą oczy gości.

Choć poluzowano obostrzenia, zabezpieczenie sanitarne Rabkolandu pozostaje na najwyższym poziomie. Powołany został zespół odpowiedzialny wyłącznie za bezpieczeństwo gości – m.in. dezynfekcję atrakcji i powierzchni czy uzupełnianie dostępnych dla gości środków dezynfekujących.

Do końca roku szkolnego Rabkoland otwarty jest w każdy piątek, sobotę i niedzielę w godz. 10-18.

Między 28 maja, a 6 czerwca zapraszamy na Tydzień Dziecka! Park rozrywki będzie czynny także w dni powszednie. Od początku wakacji Rabkoland będzie czynny codziennie, siedem dni w tygodniu, w tych samych godzinach.

 

>>>Sprawdź aktualny cennik biletów na sezon 2021

 

materiał nadesłany: Park rozrywki dla dzieci Rabkoland | Rynek, Rabka Zdrój

Justyna Miarecka

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe