Zaprojektuj swoją przyszłość

  • 27.05.2021, 13:11
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

ZSCKR w Bystrej - Rekrutacja i Dni Otwarte 2021 Fot. ZSCRK w Bystrej
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej jest specjalistą w projektowaniu Twojej przyszłości zawodowej. W roku szkolnym 2021/2022 oferujemy naukę w 5 – cio letnim Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Architektury Krajobrazu (jedynym w powiecie) oraz Szkole Branżowej I stopnia na kierunku kucharz.

 

Zapewniamy naukę w najnowocześniejszych pracowniach przedmiotowych, wyposażonych w sprzęt audiowizualny oraz pełna bazę najnowocześniejszego sprzętu do nauki zawodu. Naszą wizytówką jest japoński ogród szkolny oraz niepowtarzalny ogród na dachu.

Do dyspozycji uczniów został oddany nowy budynek dydaktyczny z pracownią żywienia na europejskim poziomie – w pełni dostosowany do potrzeb uczniów niepełnosprawnych. Naszym uczniom zapewnimy krajowe i zagraniczne praktyki zawodowe oraz bezpłatne kursy zawodowe m.in. prawo jazdy kat. B, wózków widłowych, kurs barmański, kelnerski, florystyczny, obsługi komputerowych programów gastronomicznych.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Oferujemy płatne staże wakacyjne, wyjazdy zawodowoznawcze oraz stypendia za najlepsze wyniki w nauce w wysokości 5 tysięcy złotych. Biblioteka szkolna zapewnia podręczniki do wszystkich przedmiotów oraz wsparcie multimedialne.

Sala fitness, siłownia na świeżym powietrzu, pełnowymiarowe boisko szkolne, czy po prostu spacer w przepięknym otoczeniu szkoły to tylko niektóre formy spędzania wolnego czasu.

Jesteśmy małą, bezpieczną szkołą w której każdy będzie czuł się komfortowo - dogodny dojazd zapewnia MZK oraz busy.

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte do ZSCKR w Bystrej – wszelkie informacje znajdują się na www.zsabystra.com.pl

materiał nadesłany: ZSCKR w Bystrej

Justyna Miarecka

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe