Apartamenty Tęczowa – zamieszkaj bliżej nieba!

  • 03.06.2021, 08:06
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

powstaje zamknięte osiedle przy ulicy tęczowej w gorlicach Fot. © Darbud
Nowoczesne Apartamenty Tęczowa to wygoda i elegancja: bliskość przyrody, a jednocześnie pełen dostęp do centrum miasta. Nowe mieszkania w Gorlicach już powstają: jeszcze możesz zostać właścicielem jednego z nich!

 

Apartamenty Tęczowa to propozycja, jakiej w Gorlicach jeszcze nie było. Zamknięte osiedle położone w malowniczej okolicy. Doskonały dojazd, a w standardzie miejsce parkingowe i przestronne, zaprojektowane w nowoczesny sposób mieszkanie. Ta oferta mieszkaniowa to propozycja dedykowana zarówno rodzinom z małymi dziećmi jak i osobom, które chciałyby zmienić stare mieszkanie w bloku lub kamienicy na nowoczesne mieszkanie.

Wszystko to z myślą o bezpieczeństwie, dyskrecji i stworzeniu całkowicie nowej koncepcji mieszkania w Gorlicach.

Wybierając Apartamenty Tęczowa, nie kupujesz przysłowiowej dziury w ziemi. To nie ryzykowna inwestycja deweloperska, ale budowa, która powstaje już teraz, na Twoich oczach. Twórcą przyszłego osiedla są mieszkańcy gorlickiego: doskonale rozumieją lokalny rynek i specyficzne potrzeby osób, które wybrały ten region do życia. Oferta Apartamentów jest przygotowana z myślą o tym, czego oczekują Gorliczanie: przestrzeń, nowoczesność i zachowanie szacunku dla przyrody, która jest ważnym elementem dopełniającym całą koncepcję architektoniczną przyszłego osiedla.

Sami inwestorzy mówią:

Jeszcze niedawno sami poszukiwaliśmy miejsca dla siebie: w końcu każdy zasługuje na taki dom, o którym marzy. Rozumiemy doskonale problemy i wyzwania, jakie stoją przed osobami, poszukującymi dla siebie mieszkania w Gorlickiem: w końcu sami stąd pochodzimy i tu mieszkamy! Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie chcieliśmy zaproponować Gorliczanom coś, na co zasługują. Powstała koncepcja Apartamentów Tęczowa, które zaprojektowano w zgodzie z najnowszymi trendami znanymi z dużych miast. Nie chcieliśmy jednak kopiować tamtych rozwiązań, ale przygotować ofertę dla ludzi, którzy są nam bliscy.

To osiedle ma być początkiem zupełnie nowego myślenia o dobrym budownictwie, w którego centrum jest harmonia człowieka i przyrody.

 

Znalezienie wymarzonego miejsca do zamieszkania dla siebie i swojej rodziny: cóż jest w życiu ważniejszego?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gorlickiego Apartamenty Tęczowa stały się propozycją, która pozwala zachować balans pomiędzy potrzebą prywatności, bezpieczeństwa oraz chęcią życia w zwartej wspólnocie, gdzie sąsiedzi nie tylko widują się, ale znają się i pozdrawiają.

Cztery budynki zostały zaprojektowane tak, że oferują łącznie 8 mieszkań, każde o powierzchni użytkowej około 80m2. Już teraz można rezerwować mieszkania, do wyboru: na parterze lub na piętrze w budynku dwurodzinnym. Wybudowane szeregowo Apartamenty Tęczowa będą ogrodzone, tworząc zamknięte osiedle dostępne tylko dla mieszkańców. Tam mogą oni korzystać ze wspólnej zielonej strefy relaksu, a wybór mieszkania z małym ogrodem pozwoli samodzielnie ukształtować część zielonej przestrzeni wokół przyszłego miejsca zamieszkania.

W zależności od wyboru przyszłych mieszkańców wykonawca oferuje nieodpłatne przygotowanie pełnej wizualizacji wykończenia pomieszczeń. Mieszkania można kupić zarówno w stanie deweloperskim jak i zamówić pełne wykończenie do stanu „pod klucz”, zgodnie z autorskim projektem klienta.

Inspiracją mogą być zdjęcia przedstawione poniżej oraz na stronie projektu Apartamenty Tęczowa | Gorlice, ul. Tęczowa

W sprawie rezerwacji mieszkań prosimy o kontakt pod nr telefonu:
biuro sprzedaży: 513 933 031
Joanna: 510 900 022

Więcej informacji o Apartamentach Tęczowa i ich wizualizacje znajdziecie Państwo tutaj: https://www.apartamentyteczowa.pl

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Zdjęcia (20)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

on
on 04.06.2021, 18:24
Strasznie mała przestrzeń pomiędzy sąsiadującymi działkami.
Ciekawa
Ciekawa 04.06.2021, 16:12
A gdzie powstaje to cudowne osiedle???
Anka
Anka 04.06.2021, 16:15
Przy ulicy Tęczowej w Gorlicach :)

Pozostałe