Osiedle Zielona Stróżówka – odetchnij od miasta, blisko miasta!

  • 08.06.2021, 20:27
  • Sylwia Lang-Bieniek

Podziel się:

Oceń:

osiedle zielona stróżówka wizualizacja budynku szeregowego w gorlicach Fot. Osiedle Zielona Stróżówka
W kwietniu 2021 roku rozpoczęto prace związane z budową osiedla Zielona Stróżówka. W ramach tej inwestycji powstanie 21 ekskluzywnych domów w zabudowie szeregowej – cztery minuty od centrum Gorlic.

 

Atrakcyjne położenie oraz wysoki standard wykonania powoduje, że jeśli chodzi o pierwszy etap inwestycji, niemal wszystkie domy zostały zarezerwowane. Przedstawiciel inwestora zapewnił jednak, że są przewidziane kolejne dwa etapy – więc można jeszcze liczyć na własną nieruchomość, która będzie miała prawie 93 metry kwadratowe, garaż, ogródek i miejsce parkingowe.

Bardzo istotne jest, że inwestor – firma PPD Deweloper – dołożyła starań, aby większość materiałów budowlanych kupić w 2020 roku, co pozwoliło na utrzymanie pierwotnej ceny, a większość firm jest zmuszona je podnosić z powodu wzrostu cen materiałów budowlanych.

Sama nazwa osiedla, również nie jest przypadkowa, bo inwestor planuje pozostawić na działce 30-procentowe zalesienie, dzięki czemu powstanie park dla przyszłych mieszkańców, a z myślą o najmłodszych zostanie zbudowany plac zabaw.

Kolejnym innowacyjnym pomysłem jest możliwość dodania rozwiązań proekologicznych, jak panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Domy są budowane w formule bezczynszowej, dzięki czemu koszty mieszkania mogą wynieść blisko zero złotych.

Inwestor deklaruje zamknięcie projektu w ciągu 18 miesięcy od rozpoczęcia, czyli jesienią 2022 roku. Generalnym wykonawcą jest firma WIKAR z Łososiny Dolnej, której 30-letnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość powstających domów, a te dodatkowo będą objęte 5-letnią gwarancją od wad i usterek.

 

Szczegółowe informacje na temat tej unikalnej w skali powiatu inwestycji mogą znaleźć Państwo na stronie www.mieszkaniagorlice.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu 668 591 621. Firma PPD Deweloper oferuje również darmową obsługę, jeśli chodzi o finansowania inwestycji – informacje w tym temacie mogą Państwo uzyskać pod numerem 517 828 876.

 

 

materiał nadesłany: www.mieszkaniagorlice.pl

Sylwia Lang-Bieniek

Zdjęcia (7)


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Yu
Yu 09.06.2021, 17:08
Nie ma to jak sobie samemu dom wybudowac deweloper najtansze materiały da cene wywinduje kosmiczna
woda
woda 09.06.2021, 10:15
ciepła woda będzie miejska ? bo tak znalazłem na jednej ze stron reklamujących domki
pol
pol 09.06.2021, 08:29
beda i ambitne ceny
Perełka
Perełka 09.06.2021, 08:00
Żeby tylko deweloper nie zwinął interesu przed ukończeniem inwestycji,jak to nie raz słychać w mediach.Wtedy do Ciebie Panie,ani kasy,ani mieszkania.
Wibowit
Wibowit 08.06.2021, 22:55
no ambitna inwestycja zwłaszcza że wszystko drożeje

Pozostałe