Gorlice. Kolizja osobówek na Zawodziu [AKTUALIZACJA]

  • 13.06.2021, 19:20
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

dwa rozbite samochody podczas kolizji w Gorlicach
Dzisiaj (13 czerwca) około godz. 18.20 na skrzyżowaniu ul. Parkowej i Sienkiewicza w Gorlicach doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

 

Z niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn doszło do zderzenia czołowo-bocznego osobówek, audi i bmw.

Na miejsce zdarzenia skierowano strażaków z JRG Gorlice, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policjantów.

Poszkodowani w tym zdarzeniu zostali opatrzeni w karetkach i zabrani do gorlickiego szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, iż nie odnieśli poważnych ran.

Na czas prowadzonych działań ruch na tym skrzyżowaniu był utrudniony.

Więcej szczegółów wkrótce.

 

AKTUALIZACJA >>>Z notatnika policjanta. Jeden wypadek i czterech kierowców na podwójnym gazie

W niedzielę (13 czerwca) około godz. 18.20 na ulicy Sienkiewicza w Gorlicach kierująca audi, mieszkanka Turzy, na skrzyżowaniu równorzędnym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu na wprost kierowcy bmw doprowadzając do zderzenia osobówek. Kierująca audi kobieta i pasażerka bmw zostały zabrane do gorlickiego szpitala – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.


Zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Policjanci z gorlickiej komendy prowadzą postępowanie przygotowawcze w tej sprawie.

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (13)


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jula
Jula 14.06.2021, 16:37
Na pewno jeden z nich miał późne niebieskie.
Rondo
Rondo 14.06.2021, 09:09
Przecież to nie jest trudne skrzyżowanie. Gorlicy "rajdowcy" wszędzie by chcieli ronda ale nawet po nich nie potrafią jeździć.
tralala
tralala 14.06.2021, 08:16
Kiedy budowano tego gniota (burmistrzem był. p. Szura), to od interesu miasta, czyli dobrego skrzyżowania, ważniejszy był interes blaszaka i stacji paliw.
Czy można poznać nazwiska radnych, którzy wtedy głosowali za takim przeznaczeniem tego terenu?
b182
b182 14.06.2021, 06:54
2 auta na złom.
Oz
Oz 14.06.2021, 00:41
Burmistrz dalej śpi , ronda jak nie było tak niema, obwodnicy Stróżowska- Kościuszki niema , najważniejszej obwodnicy omijającej miasto i zawodzie niema , Tereska jak stoi w zaroślach na Dworzysku tak stoi ! Drogi w opłakanym stanie , przejechać Pułaskiego (7 złodziei ) jedna wielka pralka ! Czy Gorlice ma jeszcze Burmistrza ?
b
b 14.06.2021, 10:46
CZŁOWIEKU rondo na zawodzi tu większe korki niż na światłach
Anonimek
Anonimek 14.06.2021, 00:23
Powinno być jeszcze 12 śmigłowców bo i tak Podatnik będzie pracował dożywotnio za Policyjne akcje.
Stępień
Stępień 13.06.2021, 23:13
Więcej milicji, jeszcze kryminalni, śmigłowiec i posiłki z Nowego Sącza. Hau hau
Henio
Henio 13.06.2021, 21:15
No tak BMW E46 i Audi A4 B6, bardziej „wiejskiego” zdarzenia nie mogło być ;)
b
b 14.06.2021, 10:46
Henio a czym ty pyrkasz po drogach ?????????????
Czym?
Czym? 14.06.2021, 13:37
On pyrka nogami, bo paliwo za drogie
lLeokadia
lLeokadia 13.06.2021, 20:57
tam powinny być barierki ochronne by chroniły pieszych czekających na przejściu
Kierowca
Kierowca 13.06.2021, 19:37
Dwa samochody Policji to za mało jak na Gorlice. Powinno być 22.
Tomasz
Tomasz 14.06.2021, 07:55
Ale ty jesteś mądry. I to wszystko co potrafisz napisać?
1,20 wzrostu
1,20 wzrostu 13.06.2021, 19:35
Kierowca z poza Gorlic myślał że w Gorlicach jest już rondo turbinowe.

Pozostałe