Siedliska. Osobówka uderzyła w wiatę [AKTUALIZACJA]

  • 17.06.2021, 22:21
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

zniszczona wiata autobusowa w Siedliskach, rozbity pojazd osobowy, akcja…
Dziś (17 czerwca) kilka minut po godzinie 20 służby ratownicze otrzymały wezwanie do zdarzenia drogowego w Siedliskach (gmina Bobowa).

 

Do zdarzenia zadysponowano straż pożarną, ZRM oraz policję.

Kierujący pojazdem osobowym stracił panowanie nad kierownicą, po czym uderzył w krawężnik. Samochód wpadł w poślizg i uderzył w wiatę autobusową. Siła uderzenia musiała być ogromna ponieważ drewniana wiata została kompletnie zniszczona. Pojazd przekoziołkował, uderzył jeszcze w ogrodzenie posesji i dachował. Uszkodzeniu uległ również słup oświetleniowy.

Wskutek tego zdarzenia podróżującea pojazdem osoba została poszkodowana i zabrane do gorlickiego szpitala.

Na czas prowadzenia działań ratunkowych ruch po drodze wojewódzkiej 977 odbywał się wahadłowo.

 

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

20-letni kierowca fiata z Szalowej nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na lewy pas, a następnie na pobocze uderzając w przystanek, znak drogowy, ogrodzenie pobliskiej posesji i latarnię. Mężczyzna jechał sam, z obrażeniami, jak się potem okazało jedynie powierzchownymi, został zabrany do gorlickiego szpitala. 20-latek prowadził swój samochód pod wpływem alkoholu, badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się 1,87 promila.

Policjanci zadecydowali również o pobraniu mu krwi do badań na obecność innych środków odurzających, a ponieważ był agresywny najpierw w stosunku do funkcjonariuszy, a potem wobec ratowników i lekarzy w SOR – został odwieziony do nowosądeckiej izby wytrzeźwień – relacjonuje aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 

Justyna Miarecka

Zdjęcia (6)


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Statystyk
Statystyk 21.06.2021, 00:50
Alkoholik żyje 40 lat od pierwszego kontaktu z alkoholem.
Spółka zoo
Spółka zoo 20.06.2021, 21:55
Niech pijaka wypuszczą tylko na wolność to do mamy.
Hm
Hm 20.06.2021, 18:11
A miał założoną gumkę?!
Prawnik
Prawnik 20.06.2021, 13:25
Właściciel wyceni sobie ogrodzenie na pół miliarda i zażąda odszkodowania i zadośćuczynienia.
asd
asd 21.06.2021, 12:25
Na bilion od razu, a co! Właściciel niech weźmie DROGĄ firmę, poprosi o wycenę z kosztorysem i wtedy będzie miał zasadne roszczenie. Do tego wiata i gówniarz jest ugotowany. O drobiazgu w postaci samochodu (pewnie rodziców) nawet nie wspominam.

Ten imbecyl w wieku lat 20 będzie notowanym, skazanym bankrutem. I BARDZO MU TAK DOBRZE!
Ns
Ns 18.06.2021, 22:47
*** ***
MC KRETO
MC KRETO 18.06.2021, 21:58
Czolgu dalo rady
Czołgu PDW
Czołgu PDW 18.06.2021, 17:55
Czymej sie
qwe
qwe 18.06.2021, 15:21
Każdy pijany bandyta, który spowoduje wypadek powinien mieć ustawowy obowiązek zwrotu CAŁEJ kwoty, która obejmuje absolutnie wszystkiego koszty w tym akcję służb itp. ze ŚRODKÓW WŁASNYCH. Jestem strasznie rozczarowany, że tej bezmyślnej ****ie się nic nie stało i z całego serca życzę sprawy w sądzie oraz zakazu prowadzenia jakichkolwiek pojazdów mechanicznych przez minimum 10 lat. Sąsiedzi na pewno wiedzą kto to jest i jak kiedykolwiek zobaczę tego kretyna jak próbuje wsiąść za kółko to powinni natychmiast zadzwonić na policję. Tym razem nikogo nie zabił, ale szczyl ma dopiero 20 lat więc nadal ma dużo czasu żeby komuś zniszczyć życie. Takich bandytów trzeba tępić!
Kkkkk
Kkkkk 19.06.2021, 00:37
Dokładnie, nic dodać nic ująć. Powinien odpowiedzieć solidnie za to co zrobił, niech się cieszy że nikogo nie było w pobliżu.
asda
asda 18.06.2021, 19:53
Mam nadzieję, że udławisz się swoimi mądrościami
rb26dett
rb26dett 22.06.2021, 13:11
TEE, NIE ŻYCZ drugiemu, co tobie niemiłe! Popierasz takim sposobem bandytyzm drogowy w takiej, czy innej postaci swoimi mądrościami?
adsa
adsa 20.06.2021, 10:05
Odebraliscie już bydlaka z izby wytrzeźwień?
zrozpaczona
zrozpaczona 18.06.2021, 15:00
no i znowu jechał 30 km na godzinę i miał 20 lat przykre
20l
20l 18.06.2021, 13:59
Mam nadzieje ze taka osoba dożywotnio straci prawo jazdy. Sam mam 20 lat i nie wyobrażam sobie aby wsiąść za kółko pod wpływem alkoholu! Zabrać prawko, nie oddawać a do tego porządnie ukarać!!!
miki
miki 18.06.2021, 13:22
mniej niz zero, prostak z tego kierowcy
PL
PL 18.06.2021, 14:19
Kierowca to przymiot ! Ten to jest zwykły BANDYTA drogowy , potencjalny MORDERCA. Nie powinien więcej prowadzić ŻADNEGO pojazdu ! Najwyżej taczki wokół domu
Zuza
Zuza 18.06.2021, 13:20
Piep*^&*^* gnój!
wiki
wiki 18.06.2021, 10:59
a gdyby ktoś stał na przystanku....zabrać prawo jazdy i nigdy nie oddawać
strona wuwuwu
strona wuwuwu 18.06.2021, 12:50
I dołożyć 10 tysięcy + 10 lat chodzenia w koszulce z napisem - pijany kierowca.
LUK
LUK 18.06.2021, 09:22
JECHAŁ PONAD 11O KM
Baca
Baca 18.06.2021, 08:19
Firma ubezpieczeniowa powinna odmówić wypłaty środków na pokrycie szkody w wyniku nadmiernego przekroczenia dozwolonej prędkości.
qwe
qwe 18.06.2021, 15:17
I odmówi za alkohol oraz ew narkotyki
Jim
Jim 18.06.2021, 14:46
Firma ubezpieczeniowa i tak odmówi pokrycia kosztów ze względu na prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.
Ohohoh
Ohohoh 18.06.2021, 07:59
ile on musiał zapier....?
Do więzienia
Do więzienia 18.06.2021, 07:51
Pewnie jechał wolno

Pozostałe