Wszyscy trzymamy kciuki za małą Polę! Rozpoczęła się operacja jej maleńkiego serduszka

  • 20.07.2021, 12:09

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Na ten dzień wszyscy czekaliśmy od kilku miesięcy, bo pod uwagę bierzemy tylko jedną opcję – serduszko Poli zostanie dzisiaj naprawione – i od jutra jej życie będzie po prostu lepsze.

 

Wszystko zaczęło się w połowie maja, kiedy na naszym portalu pojawił się pierwszy artykuł o chorobie Poli i pomysł na akcję, którą podrzucili nasi sąsiedzi z Kancelarii Finansowo-Ubezpieczeniowej Janusza Zimowskiego.
 

>>>Zbieramy nakrętki dla maleńkiej Poli! Dziewczynkę czeka operacja serduszka i długa rehabilitacja [LINK DO ZRZUTKI]


Potem wszystko poszło siłą rozpędu, a Wy zasypaliście naszą redakcję workami z plastikowymi zakrętkami. Pół żartem, pół serio śmialiśmy się nawet, że dźwięk przesypywanych w reklamówce zakrętek rozpoznajemy z daleka. Na nasz apel odpowiedziały szkoły, przedszkola, urzędy, druhowie i wiele zupełnie anonimowych osób, które chciały zwyczajnie dołożyć swoją cegiełkę do leczenia Poli.
 

>>>Akcja dla maleńkiej Poli nabiera tempa. Docierają do nas kolejne worki pełne plastikowych zakrętek!


Kiedy worki z zakrętkami przestały się mieścić w naszej redakcji i sąsiadującej z nami agencji ubezpieczeniowej z pomocą przyszedł nam pan Robert Proszak z firmy LOBO z Ropicy Polskiej, który za darmo zabrał je do siedziby swojej firmy, a potem pomógł je sprzedać. I to w jakiej cenie! 1385 kilogramów za 1385 złotych.

Są to pieniądze dosłownie wyciągnięte ze śmieci. Przez Was. Dziękujemy!

To oczywiście dopiero pierwsza tura, bo akcja trwa nadal i nadal zbieramy zakrętki! Pieniądze z ich sprzedaży zostaną w stu procentach przekazane na leczenie i rehabilitację Poli, której operacją rozpoczęła się kilka minut temu. Trzymamy kciuki i zostawiamy Wam zdjęcie Poli prosto ze szpitalnej sali.

 

Zakrętki zbiera Fundacja Serce Poli KRS nr 0000909179.

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe