Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU

Znamy termin zamknięcia Punktu Szczepień Masowych na OSiR

Podziel się
Oceń

Już niedługo hala sportowa powróci w ręce sportowców! Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy zniknie Punkt Szczepień Masowych na OSiR.
Znamy termin zamknięcia Punktu Szczepień Masowych na OSiR

Autor: Fot. haloGorlice

 

Od początku istnienia w gorlickim punkcie szczepień masowych podano łącznie 11 641 dawek szczepionki przeciwko Covid-19. Dwie dawki szczepionki otrzymało na hali łącznie 4588 osób.

Jak dowiadujemy się od Naczelnego Pielęgniarza, Krzysztofa Kosiby, znana jest już oficjalnie data zakończenia pracy punktu szczepień na gorlickiej hali:

Od 2 czerwca na hali podawane są już tylko drugie dawki szczepionki. To powoduje, że zgodnie z założonym harmonogramem zakończenie pracy Punktu Szczepień Masowych przewidziane jest na 2 lipca 2021 roku.

Akcja szczepień trwa nadal. Wszyscy zainteresowani będą mogli nadal korzystać z możliwości szczepienia w innych miejscach, m.in. w punkcie zlokalizowanym w gorlickim szpitalu.

 

Dynamika szczepień jest mniejsza, niż na początku, co powoduje, że pojawiają się kolejne apele, podobne do tego, który opublikowano na stronie UM Bobowa. Burmistrz miasta Wacław Ligęza, zachęca do udziału w akcji:

Mając na względzie zwiększenie liczby mieszkańców poddających się szczepieniu przeciw COVID-19 w szczególności w wieku średnim i starszym, czyli osób podwyższonego i wysokiego ryzyka, zachęcam Państwa do szczepień. Im więcej osób zdecyduje się na szczepienie, tym ochrona przed wirusem SARS-CoV-2 będzie skuteczniejsza.

Pamiętajmy, że przyjęcie szczepionki to nie tylko ochrona dla nas, ale także dla naszych bliskich, a pokonanie koronawirusa umożliwi nam  powrót do normalności i bezpiecznego funkcjonowania w życiu codziennym. Zachęcam raz jeszcze bardzo gorąco wszystkich mieszkańców Gminy Bobowa, by zdecydowali się przyjąć szczepionkę przeciw koronawirusowi.

 

Postępy akcji szczepień w poszczególnych gminach możemy śledzić na stronach rządowych. Dane dotyczące poziomu wyszczepienia w poszczególnych gminach są aktualizowane codziennie ok. godz. 13.

>>>O tym się nie mówi: niemal co trzeci gorliczanin został już w pełni zaszczepiony

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

Betti 23.06.2021 17:44
Nareszcie hala nie do tego ma służyć w przychodniach mało chętnych kto będzie jeszcze chciał to ma od ręki szczepionkę

qqq 23.06.2021 16:53
Przerażająco mała liczba mieszkańców Gorlic została zaszczepiona a na jesieni będzie wielki lament że znowu jest tragedia i ludzie wymierają w kolejnej fali zakażeń.

ReklamaCentrum Aktywnej Rozrywki BAZA Nowy Sącz - BAZA tu zaczyna się zabawa - Nowy Sącz, CH Gołąbkowice, poziom -1, ul. Prażmowskiego 11
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 21°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Nie podrzucę ale mogę dojechać do pracy, dziecko do szkoły (korzystając z bezpiecznej ścieżki rowerowej) zamiast parents taxi. Korzyść dla ciebie: nie stoisz w korkach a twoje frachty docierają na czas. Świat to już przetestował i stosuje. W Polsce też to działa. Gorlice czekają na spójną wizję transportu. Btw "pedalarze" to też kierowcy A, B, C Data dodania komentarza: 4.07.2026, 12:28 Źródło komentarza: Radio Kraków nadaje z Gorlic. Wóz transmisyjny już stoi na Rynku [FOTO] Autor komentarza: i Treść komentarza: Ooo Komediant jest😁😁😁 Data dodania komentarza: 4.07.2026, 09:03 Źródło komentarza: Migranci wzniecili pożar w środku lasu. Funkcjonariusze służb ćwiczyli w Radocynie [FOTO] Autor komentarza: V7 Treść komentarza: "Pedalarze" jeżdżą wszędzie, tylko nie po ścieżkach rowerowych i jest to fakt obserwowany w Polsce i UE. Ps. Ekologiczna gałąz transportu? Podrzucisz mi paletę płytek i klej na rowerze? Ekologicznie? Data dodania komentarza: 4.07.2026, 07:02 Źródło komentarza: Radio Kraków nadaje z Gorlic. Wóz transmisyjny już stoi na Rynku [FOTO] Autor komentarza: ........... Treść komentarza: Ograniczenie nie do 50 km/h a do 30 km/h powinno być celem poprawienia bezpieczeństwa w rejonie prowadzonych prac oraz umożliwienia bezpiecznego wykonania robót przy elementach mostu. Data dodania komentarza: 3.07.2026, 18:15 Źródło komentarza: Gorlice. Remont na moście na rzece Ropa. Najbardziej niedogodności odczują piesi [FOTO]
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego