Policjanci zostali wezwani do krów w Krygu i węża w Wysowej

  • 23.06.2021, 11:42
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zostali wezwani do krów w Krygu i węża w Wysowej Fot. ilustracyjne
Naszych policjantów chyba już nic nie zaskoczy. W natłoku różnych interwencji zostali wezwani do krów w Krygu, które właściciel miał przetrzymywać w niewłaściwych warunkach i do sklepu w Wysowej, po którym chodził klient z wężem w ręce.

 

Upalny poniedziałek (21 czerwca) doskwierał nie tylko ludziom, ale również zwierzętom.

Zaniepokojony obywatel anonimowo zgłosił nam, że w jednym z gospodarstw w Krygu krowy są przetrzymywane bez dostępu do wody i w pełnym słońcu – informują nas policjanci z gorlickiej komendy.

 

Na miejsce został wysłany patrol. Mundurowi sprawdzili sprawę, okazało się, że zwierzęta miały i dostęp do wody, i cień, ale akurat posilały się w pełnym słońcu na łące. Właściciel w obecności policjantów przegonił krowy do pobliskiej rzeki.

Chwilę później mundurowi zostali wezwani do jednego ze sklepów w Wysowej, gdzie jeden z klientów trzymał na rękach węża, albo coś, co go bardzo przypominało, i straszył nim klientów. Zgłaszająca doskonale wiedziała, kim jest mężczyzna, ale ten jeszcze przed przyjazdem policji opuścił sklep.

Barbara Ćmiech

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Man
Man 23.06.2021, 15:54
Lufa pewnie
Ver
Ver 23.06.2021, 14:36
Pierwsza interwencja bez sensu a druga zasadna.
qer
qer 23.06.2021, 16:55
Pierwsza interwencja okazała się niepotrzebna i bardzo dobrze natomiast z dwojga złego lepiej żeby ktoś podniósł niepotrzebnie alarm niż nie reagował wcale gdyby rzeczywiście było tak jak mu się wydawało. Rzecz jasna byłoby również dobrze żeby dokładnie zobaczył co się dzieje z zanim zadzwoni po policję
Musti
Musti 24.06.2021, 11:38
Jakby ludzie żyli normalnie i umieli by rozmawiać to nie trzeba było by wzywac policji do tych krów. Podchodzisz i pytasz czy zwierzęta mają dostęp do wody i odpoczynku w cieniu. Ale po co lepiej złapac za telefon i dzwonić nie mają żadnej informacji tylko to co sie widzi. Ludzie nauczyli się donosić w imię tego że myślą że są prawilni i odpowiedzialni. Wszędzie tylko donosicielstwo. Straszny naród który sam siebie zwalcza
qer
qer 24.06.2021, 15:47
Jakby żyli, ale tak nie jest. Czy dla Ciebie telefon, że pijany wsiada do samochodu i jedzie pomimo sądowego zakazu etc. to też jest donosicielstwo? Jak znam życie to jakiś miastowy dzwonił i tyle w temacie. Nie popisał się, ale przynajmniej się zainteresował czymś co zobaczył na żywo a nie w internecie.

Pozostałe