Pomóżmy dzieciakom zorganizować „Lato w teatrze”!

  • 07.07.2021, 12:00
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Pomóżmy dzieciakom zorganizować „Lato w teatrze”! Fot. haloGorlice
Najmłodsi mieszkańcy Uścia Gorlickiego rok temu wzięli udział w półkolonii „Lato w teatrze”. Niestety w tym roku projekt nie otrzymał dotacji, dlatego dzieciaki wespół z rodzicami postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i założyły internetową zbiórkę pieniędzy.


 

W ubiegłym roku doskonale się bawiliśmy, zrodziło się wiele nowych przyjaźni, ale przede wszystkim mieliśmy okazję być częścią warsztatów teatralnych pod okiem profesjonalnych instruktorów, choreografa i muzyka. Współtworzyliśmy przedstawienie „(Nie)czułość” oparte na mowie noblowskiej Olgi Tokarczuk. Pierwszy raz mieliśmy żywy kontakt z tworzeniem prawdziwego teatru.


Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na opłacenie instruktorów oraz przygotowania spektaklu, a więc na scenografię, kostiumy, nagłośnienie...

Prosimy o pomoc w realizacji naszego marzenia. My, dzieci i młodzież z Uścia Gorlickiego, z góry dziękujemy za wsparcie i już dziś zapraszamy na nasz kolejny spektakl, który jeśli uda nam się uzbierać fundusze, odbędzie się 15 sierpnia w Uściu Gorlickim.


LINK DO ZBIÓRKI

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe