Czy to już pewniak? Libusza z realną szansą na fantastyczny plac zabaw!

  • 14.07.2021, 09:21
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Czy to już pewniak? Libusza z realną szansą na fantastyczny plac zabaw! Fot. materiały promocyjne
Jeszcze tylko dziś i jutro możecie oddawać swoje głosy na poszczególne lokalizacje walczące o plac zabaw NIVEA. Oryginalne instalacje są bardzo atrakcyjne i różnią się od tego, do czego przyzwyczaiły nas tradycyjne place zabaw.

 

Przyznajemy: głosujemy codziennie na zgłoszenia z naszego powiatu: https://podworko.nivea.pl. Jeden głos nie ma prawie żadnej mocy, ale połączone, pojedyncze głosy mogą zmieniać rzeczywistość. Tak prawdopodobnie stanie się właśnie w Libuszy, która na dzień przed zakończeniem głosowania zajmuje trzecie miejsce w swojej kategorii.

 

Czy w Libuszy powstanie plac zabaw NIVEA?

To ogromny sukces, ponieważ na koncie libuskiego zgłoszenia jest już prawie 38 tysięcy oddanych głosów! Warto podkreślić, że zgłoszenie Libuszy dotyczy kategorii najmniejszych miejscowości, takich, w których zamieszkuje mniej niż 20 tysięcy mieszkańców. Na pierwszym miejscu jest obecnie miejscowość Skarszewy z ponad 43 tysiącami głosów, a na drugim miejscowość Opalenie z ponad 40 tysiącami głosów. Trzecie miejsce należy do Libuszy, która nie zamierza oddać miejsca na podium!

Plac zabaw wywalczy pięć miejscowości z najwyższym wynikiem w każdej kategorii otrzyma wspomniany plac zabaw.

Niestety, bez większych szans na plac pozostają pozostałe lokalizacje zgłoszone w kategorii do 20 tysięcy mieszkańców: Kobylanka (obecnie na 23 miejscu w kategorii najmniejszych miejscowości z prawie 5 tysiącami oddanych głosów), Zagórzany (obecnie na 78 miejscu z ponad 1200 oddanych głosów) i Hańczowa.

 

W kategorii miejscowości 20-60 tysięcy mieszkańców o plac zabaw walczy Spółdzielnia Mieszkaniowa „Małopolska” w Gorlicach, która chciałaby zlokalizować plac przy ul. Słonecznej. Obecnie z wynikiem 1015 głosów zajmuje pozycję 14. Do piątego miejsca jest dość daleko: by wygrać plac w tej kategorii potrzebnych jest obecnie ponad 10 000 głosów.

Jeszcze nie celebrujemy zwycięstwa, ale podziwiamy zaangażowanie mieszkańców, którzy wzięli udział w akcji. Jeśli nie teraz, to może za rok?

 

Źródło info: NIVEA

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pp
Pp 14.07.2021, 16:12
Tylko żebyście tego meczu nie przegrali jak nasi.....
gg
gg 14.07.2021, 13:45
i będzie takie wspaniałe jak miał być super stadion ufundowany przez Dodę tylko że 100tys sie rozpłyneło........
....
.... 14.07.2021, 10:33
Dobra dobea dobra z tymi głosami myślę że coś nie tak jest z tym bo w domu można wysłać maksymalnie jeden głos a podobno gdzieś mają w kafejkach i gdzieś jakoś podrasowane kompy tak że można nawet tysiąc głosów oddać a więc czyżby nie jest jakieś oszustwo.... Wygrajcie ale zróbcie to uczciwie
tk
tk 14.07.2021, 11:07
Wszystko zgodnie z regulaminem poczytaj i zrozumiesz
Monika
Monika 14.07.2021, 10:47
Człowieku są to ip publicznie. Każdy może takie zgłosić: szkoła, biblioteka. ALE jeszcze trzeba zachęcić do głosowania mieszkańców. A z domy możesz oddać 5 głosów z różnych @. To jakie oszustwo?
Tomasz k
Tomasz k 14.07.2021, 09:47
Witam.
Proszimy o glosy na LIBUSZE jeszcze sie mecz nie skonczyl

Pozostałe