Gmina Bobowa. Zaginięcie trzyletniej dziewczynki niech będzie przestrogą dla nas wszystkich

  • 20.07.2021, 10:21
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Gmina Bobowa. Zaginięcie trzyletniej dziewczynki niech będzie przestrogą… Fot. ilustracyjne
Wczoraj (19 lipca) służby ratunkowe z powiatu gorlickiego zostały postawione na równe nogi zgłoszeniem od rodziców małego dziecka, które wyszło z domu i... przepadło.

 

Na szczęście jeszcze zanim mundurowi wszczęli szeroko zakrojone poszukiwania, dziewczynka odnalazła się cała i zdrowa. Okazało się, że wybrała się na spacer na pobliskie pole i dopiero intensywne nawoływanie przez najbliższych sprawiło, że udało się ją odszukać.

Dziecko nie wiedziało, że pomysł na zabawę nieco dalej od domu wywoła aż takie zaniepokojenie rodziców, którzy przeszukawszy najbliższą okolicę, postanowili zgłosić sprawę mundurowym, bo przecież nie wiadomo co mogło się wydarzyć przez te kilka chwil, kiedy dziewczynka była poza domem sama.

Jak podkreślają mundurowi, zaniepokojenie rodziców było jak najbardziej uzasadnione. Tak samo, jak poproszenie o pomoc policję.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie w naszym powiecie. Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy Was o zaginięciu trzylatki i czterolatki z placu zabaw w centrum Gorlic, jak się potem okazało dzieci wybrały się na... spacer.

>>>Gorlice. Zaginęły dwie małe dziewczynki. „Wybrałyśmy się na spacer”

 

Źródło info: KPP w Gorlicach

 

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

D.....
D..... 21.07.2021, 07:59
Zapewne cześć tych komentarzy piszą osoby co ....... mają dzieci.
Sti
Sti 20.07.2021, 20:56
Jak dziecko jest bardzo ruchliwe to na prawde nie trzeba wiele by wybieglo i przepadlo. Owszem trzeba pilnowac jak przysliwiowego oka w glowie lecz niestety taka sytuacja moze sie zdarzyc. Nie jestesmy robotami niestety.
d
d 20.07.2021, 13:28
niech rodzice pilnuja dzieci

Pozostałe