Niedziela na strzelnicy? Dlaczego nie!

  • 22.07.2021, 14:48
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Niedziela na strzelnicy? Dlaczego nie! Fot. materiały promocyjne
Jeśli nie możecie się doczekać Dni Gorlic, to zanim ruszycie na koncerty, warto spróbować swoich sił w czasie zawodów sportowych, organizowanych przy tej okazji.

 

Jak czytamy na stronie UM Gorlice oraz FB LOK:

Organizacja powiatowa Ligi Obrony Kraju oraz Miasto Gorlice serdecznie zapraszają wszystkich chętnych sympatyków strzelectwa sportowego na zawody strzeleckie „O puchar Burmistrza Miasta Gorlice – Dni Gorlic”, które odbędą się na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej 1A w dniu 25 lipca 2021 r. (niedziela) o godz. 14. Udział w zawodach bezpłatny.

 

Jak wyjaśniają dalej Organizatorzy: celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży i dorosłych.

Zawodnicy strzelają trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych do tarczy odległej 50 m. Tak jak zawsze, prowadzona będzie punktacja indywidualna kobiet i mężczyzn. Osoba, która wystrzela najwyższy wynik otrzyma Puchar Burmistrza Miasta Gorlice. Za miejsca I-III w obu kategoriach uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Gorlice.

Broń zabezpiecza organizator zawodów. Przed rozpoczęciem strzelania zawodnicy zapoznani zostaną z zasadami bezpieczeństwa, regulaminem strzelnicy oraz ze standardowym regulaminem zawodów.

Ze względów technicznych organizator może ograniczyć liczbę strzelających do 70 osób.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 508-065-878. Regulamin zawodów oraz informacje porządkowe, związane m.in. z zaleceniami epidemiologicznymi znajdziecie >>>na stronie UM Gorlice oraz >>>na profilu FB LOK.Strzelnica Gorlice
 

Źródło info: UM Gorlice, LOK Gorlice

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ed
Ed 22.07.2021, 17:06
dlaczego osobna punktacja dla kobiet i mężczyzn? ta sama odległość, ta sama broń... stop dyskryminacji :-)
łabałbał
łabałbał 23.07.2021, 12:35
Dyskryminacja jest wtedy, gdy kobiety są traktowane gorzej od mężczyzn, natomiast wtedy gdy mają korzyści, to nazywamy to przywilejem. Zasada ta nie dotyczy facetów.

Pozostałe