Zaproszenie do Gorlic w kolejnej, ważnej publikacji branżowej

  • 31.07.2021, 11:28
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Zaproszenie do Gorlic w kolejnej, ważnej publikacji branżowej Fot. ilustracyjne/UM Gorlice
Tym razem o Gorlicach, w środku sezonu turystycznego, napisano w czasopiśmie „Rynek Turystyczny”. To najstarszy miesięcznik dedykowany przedstawicielom branży turystycznej.

 

UM w Gorlicach chwali się kolejnym, promocyjnym sukcesem:

Promocja Miasta Światła nie zwalnia, a wręcz nabiera tempa – kolejny artykuł promujący nasze miasto ukazał się w ostatnim numerze czasopisma „Rynek Turystyczny”!

„Rynek Turystyczny” to najstarszy w Polsce, bo wydawany od 1992 roku miesięcznik branżowy biznesu turystycznego, w którym publikowane są materiały o charakterze poradnikowym, informacyjnym, analitycznym, a teksty przygotowane są przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Czerwcowe wydanie, w którym znajduje się materiał o naszym mieście, dotrze do znacznie większego grona czytelników – prócz tradycyjnych prenumeratorów, wersja elektroniczna trafi także do wszystkich subskrybentów biuletynu „Tygodnika Rynku Turystycznego”. Tym samym, zapraszający do Gorlic materiał przeczyta prawie 8 tys. dodatkowych odbiorców!

 

Źródło info: UM Gorlice

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kris
Kris 01.08.2021, 18:07
Niedziela 1 sierpnia gorlicki rynek. Kilku turystów odbija się od drzwi zlokalizowanego na płycie rynku centrum turystycznego bo .................. w niedziele jest zamknięte :) Zero folderów zero oznakowania do jakichkolwiek atrakcji turystycznych jakie by nie były ........... to są hece, a nie żadna turystyka.
JzCz
JzCz 01.08.2021, 13:38
Jest potrzebna cykliczna impreza, coś na podobieństwo Festiwalu im Z. Haupta. W środku sezonu letniego trzydniowy "festiwal dokumentu przyrodniczego", choćby nawet. Tarnów ma swoich "Górnolotnych" , Lądek swój festiwal, w Zwierzyńcu ciężko wypracowana latami starań, Letnia Akademia Filmowa. Takie miejsce jak Gorlice mogło by zbudować "niszowy produkt" od podstaw. Tylko w ten sposób można przyciągnąć na kilka dni turystę w te okolice. W większej ilości. Indywidualnych się widuje jeszcze.
Wolne media
Wolne media 31.07.2021, 14:24
Tylko HaloGorlice pozdrawiam!
Wolne media lecz nie te! Sprawdzam czy będzie komentarz opublikowany.
Wolne media lecz nie te! Sprawdzam czy będzie komentarz opublikowany. 31.07.2021, 13:53
Wolne media lecz nie te..
Wolne media
Wolne media 31.07.2021, 14:23
Dziękuję. Jednak się myliłam.
Martunia Z.
Martunia Z. 31.07.2021, 13:56
Ale z Ciebie idio***

Już mi nawet nie jest Ciebie żal!
Wolne media
Wolne media 31.07.2021, 14:25
Kocham Cię.
Teodor
Teodor 31.07.2021, 13:34
Nie chce być złośliwy, ale jak ten turysta już przyjedzie to co zobaczy ? Klimatyczny gorlicki rynek z wkomponowanym ordynarnym blokiem, asfaltem pośrodku i smrodem z aut stojących w korku, a może deptak na 3 Maja także z blokiem i co chwilę jeżdżącymi autami ? Może Glinik gdzie to co było warte obejrzenia tj. stara zabudowa drewniana kasyna i sąsiednie domy zostało zburzone lub znajduje się w stanie agonii. A może pierwszą lampę nawrotową na świecie która się rozsypuje w oczach ? Tak naprawdę zostaje spacer w parku (budynek restauracji też pewnie wyburzą bo w tym mieście nic się nie odnawia tylko od razu burzy) przy szumie aut z obwodnicy, 10 min na kościół w rynku udający stary i dwór Karwacjanów (też udający stary). Lepiej już podjechać (rowerem, ale ścieżek nie ma) obejrzeć Czarne i Radocynę (intensywnie zabudowywaną byle czym), brudną, zamuloną i obetonowaną Klimkówkę odradzam. Ogólnie jeżdżę po Europie i po Polsce i jak widzę co się dzieje w Gorlicach i powiecie to słabo mi się robi. Góry dewastowane niekontrolowaną zabudową, wszechobecna betonoza, zero ścieżek rowerowych, wszędzie auta. O turystach zapomnijcie a Ci co tu przyjadą już nie wrócą.
strona wuwuwu
strona wuwuwu 31.07.2021, 19:21
Od Słowaków można się sporo nauczyć. Ale dla gorlickich włodarzy to antypody.
derw
derw 31.07.2021, 18:34
Powiedz mi Teodor ilu to turystów sprowadziłeś do niesamowitego budynku kasyna? I czym ten budynek miał zainteresować przyjezddnych
uyttryre
uyttryre 31.07.2021, 16:49
Hmm, trudno się nie zgodzić. Do tego żulerka nachalnie atakująca ludzi, masa aptek, markety i centra handlowe.

Pozostałe