Sztafeta wywalczyła medal na Igrzyskach Olipmijskich w Tokyo 2020

  • 31.07.2021, 14:54
  • Źródło: onet.pl

Podziel się:

Oceń:

Sztafeta wywalczyła medal na Igrzyskach Olipmijskich w Tokyo 2020 Fot. haloGorlice
Polska sztafeta mieszana 4x400 m zdobyła złoty medal Igrzysk w Tokyo. Stało się to dzięki genialnemu występowi polskich lekkoatletów, którzy poprawili swój własny rekord Europy, ustanowiony zaledwie dzień wcześniej. Jednocześnie jest to również najlepszy rezultat w historii igrzysk olimpijskich.

 

Trenerzy polskich lekkoatletów Aleksander Matusiński i Marek Rożej dokonali zmian w składzie sztafety mieszanej 4x400 m na finałowy bieg.

Do sztafety powróciła Justyna Święty-Ersetic. Poza nią w finale wystąpili Natalia Kaczmarek, Kajetan Duszyński i Karol Zalewski. Piotr Bernaciak.

To dopiero drugi medal tegorocznych igrzysk olimpijskich dla Polski.

 

Źródło: onet.pl

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tylko nie kopacze
Tylko nie kopacze 31.07.2021, 19:26
Re-spext! Walk!
MrRed
MrRed 31.07.2021, 15:20
drugi medal. idzie jak po grudzie i od lat nic sie nie zmienia. medale zdobywają wyjątkowi ludzie, którzy dostają od rodziny szansę i nie muszą się martwic o to, co jutro zjedzą i jak zapłacą rachunki. bardzo chciałbym oglądać więcej takich historii. bardzo smutne jest to, ze mimo swietnie zapowiadających się młodzieży i młodych dorosłych nie mają szansy rozwinąć się w sporcie. brakuje pieniędzy, więc nawet najlepsi muszą w koncu decydować: czy ide dzis na trening czy roznoszę cv. pozostaję pełen uznania dla KAŻDEGO kto zakwalifikował się na igrzyska. podziwiam pracę nawet tych, ktorzy odpadli istotnie odstając od najlepszych - dla mnie osiągają wyniki niezwykłe

Pozostałe