Gadżet reklamowy z nadrukiem – doskonały prezent promujący Twoją firmę

  • 04.08.2021, 16:55
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Gadżet reklamowy z nadrukiem – doskonały prezent promujący Twoją firmę
Gadżety reklamowe z nadrukiem logo firmy stanowią bardzo popularną formę promocji produktów i usług. Dzięki nim można przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności swojej marki i zacieśnienia relacji z klientami lub pracownikami. Aby zrealizować ten cel, warto powierzyć wykonanie artykułów reklamowych profesjonalistom – na przykład dobrej drukarni internetowej lub stacjonarnej.

 

Gadżety reklamowe z nadrukiem – najczęstsze pomysły

Liczba pomysłów na przedmioty codziennego użytku, na których można wykonać nadruk z logo firmy, jest niemal nieograniczona. Drukarnie internetowe i stacjonarne realizują najczęściej wykonywanie nadruków na:

  • artykułach biurowych (długopisach, notatnikach)
  • płóciennych torbach
  • smyczach i brelokach
  • drobnym sprzęcie elektronicznym (głównie pendrive’ach)
  • kubkach

 

A jaki powinien być idealny gadżet reklamowy? Po pierwsze musi być funkcjonalny i praktyczny, tak aby często towarzyszył jego posiadaczowi w codziennych czynnościach. Dzięki temu logo Twojej firmy stanie się rozpoznawalne dla użytkownika gadżetu i będzie budziło w nim pozytywne odczucia – a to właśnie jest pożądane.

 

Kolejna ważna cecha udanego gadżetu reklamowego to wysoka jakość i solidne wykonanie, które zagwarantują jego długą żywotność. Dzięki temu będzie on dobrze służył jego użytkownikowi, świadcząc nie tylko o jakości jego, ale również Twojej firmy. W przypadku natomiast, kiedy ich wykonanie będzie pozostawiało wiele do życzenia, efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Dlatego decydując się na zamówienie artykułów reklamowych z logo przedsiębiorstwa, powinno się przede wszystkim brać pod uwagę właśnie ich jakość, a nie ilość.

 

Kiedy podarować gadżet reklamowy?

Firmowe gadżety reklamowe stanowią doskonały prezent zarówno dla pracowników firmy, jak i dla klientów. Ich rozdawaniu sprzyjają wszelkiego rodzaju eventy, targi, konferencje branżowe czy wydarzenia będące elementem kampanii reklamowej skierowanej do szerszego odbiorcy.

 

Gadżety reklamowe z nadrukiem – jak je zrobić?

Mając już pomysł na określone gadżety, które będą promować Twój biznes, możesz przejść do etapu ich realizacji. Pierwszym krokiem, jaki warto podjąć, jest określenie budżetu przeznaczonego na wykonanie gadżetów. Pozwoli on przybliżyć, ile gadżetów będzie można szacunkowo wykonać za daną kwotę.

 

Kolejny krok to nawiązanie kontaktu z wykonawcą. Najlepszą opcją jest skorzystanie z usług profesjonalnych drukarni internetowych lub stacjonarnych (zaletą tych pierwszych jest w pełni zdalny kontakt z klientem i bardzo często konkurencyjne ceny, przez co można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy). Zlecając wykonanie gadżetów reklamowych, ważne jest przekazanie wykonawcy odpowiednio sformatowanego pliku z logo firmy (wykorzystywane w tym celu formaty to AI, CDR lub PDF – w zależności od tego, który z nich preferuje konkretna drukarnia).

 

Termin realizacji wykonania artykułów reklamowych z nadrukiem w przypadku prostych gadżetów (takich jak długopisy czy bawełniane torby) wynosi – w zależności od tempa pracy konkretnej drukarni internetowej lub stacjonarnej – zazwyczaj od kilku dni do kilku tygodni.

 

 

Justyna Miarecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe