Kolejna okazja, by spróbować swoich sił na strzelnicy. Kto wyjdzie z pucharem?

  • 14.08.2021, 09:14
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Kolejna okazja, by spróbować swoich sił na strzelnicy. Kto wyjdzie z pucharem? Fot. haloGorlice
LOK Gorlice oraz UM Gorlice zaprasza na kolejne spotkanie na gorlickiej strzelnicy. Tym razem walka o puchar Burmistrza Gorlic odbędzie się z okazji święta Wojska Polskiego.

 

Już w najbliższą niedzielę (15 sierpnia) o godzinie 14 odbędą się kolejne zawody na gorlickiej strzelnicy. Organizatorami są powiatowa Ligi Obrony Kraju oraz Miasto Gorlice. 

Zawody strzeleckie o puchar Burmistrza Miasta Gorlice z okazji „Święto Wojska Polskiego”, odbędą się tradycyjnie na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej 1A.  Udział w zawodach bezpłatny.

 

Cel zawodów i organizacja rozgrywki

Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży i dorosłych. Zawodnicy strzelają trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych do tarczy odległej 50 m.

W czasie zawodów prowadzona będzie punktacja indywidualna kobiet i mężczyzn, a uczestnik zawodów, który wystrzela najwyższy wynik otrzyma puchar Burmistrza Miasta Gorlice. Za zajęcie miejsca I-III w obu kategoriach, uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Gorlice.

Broń zabezpiecza organizator zawodów. Przed rozpoczęciem strzelania zawodnicy zapoznani zostaną z zasadami bezpieczeństwa, regulaminem strzelnicy oraz ze standardowym regulaminem zawodów. Ze względów technicznych organizator może ograniczyć liczbę strzelających do 70 osób.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 508 065 878

 

 

Zalecenia epidemiologiczne

W związku z obowiązującymi przepisami i zarządzeniami związanymi z epidemią koronawirusa, podczas zawodów uczestnicy zobowiązani są do:

  • Zasłaniania nosa i ust oraz stosowania rękawiczek ochronnych własnych,
  • Zachowania wymaganych odległości podczas oczekiwania i na stanowisku strzeleckim,
  • Organizator zapewnia płyny dezynfekujące,

Podanie nazwiska i imienia do listy strzelających bez złożenia podpisów jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem strzelnicy i warunkami bezpieczeństwa,

Organizator poda przybliżony czas zakończenia zawodów, ogłoszenia wyników wręczenia pucharu Burmistrza oraz pamiątkowych dyplomów i nagród rzeczowych za miejsca I-III, lecz ze względu na sytuacje epidemiologiczną nagrody będzie można odebrać przy najbliższej nadążającej się okazji podczas następnych zawodów.

 

Źródło info: LOK Gorlice

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe