W Bobowej Rąbanka, w Kwiatonowicach Top One i Twister

  • 19.08.2021, 08:18
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

W Bobowej Rąbanka, w Kwiatonowicach Top One i Twister Fot. ilustracyjne/unsplash
Zapraszamy do sprawdzenia listy imprez dożynkowych zaplanowanych na najbliższy weekend. Gdzie będą odbywały się okolicznościowe imprezy i kto na nich wystąpi?

 

Gmina Gorlice

Dożynki w Gminie Gorlice odbędą się w tym roku w Kwiatonowicach przy budynku WDK. Uroczystości rozpocznie msza święta o godz. 16, która odbędzie się w Kościele parafialnym NMP Królowej Polski w Kwiatonowicach. Po przemarszu korowodu dożynkowego i prezentacji wieńców o godz. 20 wystąpi gwiazda wieczoru, zespół TOP ONE. Od godziny 21.30 zabawę taneczną poprowadzi zespół Twister. Szczegóły na plakacie >>>KLIK

Jak czytamy dalej na stronie Gminy Gorlice:

(...) W trakcie Dożynek możliwe będzie skorzystanie z MOBILNEGO PUNKTU SZCZEPIEŃ oraz MOBILNEGO PUNKTU SPISOWEGO w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w godzinach od 16 do 21.

 

Gmina Bobowa

W gminie Bobowa początek uroczystości dożynkowych zaplanowano na godzinę 14, kiedy to rozpocznie się msza święta w kościele pw. Wszystkich Świętych w Bobowej. Po przemarszu korowodu dożynkowego na wielofunkcyjny plac miejski przy ul. Grunwaldzkiej nastąpi prezentacja wieńców dożynkowych i oficjalne rozpoczęcie części artystycznej. Biesiadę i zabawę taneczną poprowadzi zespół Rąbanka.

Także tutaj organizatorzy dodają:

OSP Jankowa zaprasza do tymczasowego punktu szczepień przeciwko covid-19 w godz. 15-20.

#szczepimy się z OSP

 

Źródło info: UG Gorlice, UM Bobowa

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe