Już kilkulatek w Gorlicach może mówić po angielsku… pełnymi zdaniami!

  • 01.09.2021, 17:30
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Już kilkulatek w Gorlicach może mówić po angielsku… pełnymi zdaniami! Fot. materiały promocyjne
Intensywność kontaktu z językiem i pełne zaangażowanie dziecka to dwa niezbędne elementy umożliwiające zatopienie się w świecie języka. Jeśli nie można tego uczynić poprzez wyjazd za granicę, warto wykorzystać metodę nauki, która najpełniej odpowiadała naturalnemu kontaktowi z językiem obcym.

 

Kontakt z językiem obcym od najmłodszych lat: to ma sens!

Zabawa to klucz do sukcesu dziecka, niezależnie od dziedziny. Nauka języków obcych jest jednak wyjątkowa.

Nie chodzi tylko o naukę słówek, ale przygotowanie aparatu mowy do wydawania konkretnych dźwięków. Kiedy dziecko będzie już starsze, jego zdolność rozumienia ze słuchu będzie wyższa, a nauka języka szybsza.

 

Metoda Teddy Eddie kluczem do sukcesu?

Metoda Teddy Eddie została przygotowana przez trzy mamy-anglistki, z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 7 lat. Miś Eddie mieszka w skarpecie i kocha psoty! Spotkania z nim są zawsze pełne uśmiechu i zabawy. Dzieci nawiązują swobodny kontakt z Misiem, który przygotowuje do naturalnego kontaktu z językiem. Dzieci przyzwyczajają się do wypowiadania się pełnymi zdaniami w języku obcym. Rodzice mają pełen dostęp do informacji na temat postępów swojego dziecka. Metoda Teddy Eddie przygotowuje więc do swobodnego komunikowania się w języku angielskim i przyszłej nauki w szkole, która przebiega szybciej i łatwiej.

 

Specjalnie dla naszych kursantów Perfectus School stworzyliśmy ścieżkę kariery kursanta. Dzięki temu przyprowadzając do nas na zajęcia dziecko 2 letnie, jesteśmy w stanie zaopiekować się nim językowo aż do pełnoletniości. Ważnym elementem ścieżki kariery są prestiżowe i znane na całym świecie egzaminy Cambridge, które przeprowadzamy w naszej szkole.

Naszą misją jest nauka języka praktycznego, by nasi kursanci mogli swobodnie porozumiewać się w języku obcym na każdym poziomie.

 

Zapisz swoje dziecko już dziś do Perfectus School. Zapraszamy również na Lekcje pokazowe Teddy Eddie w Gorlicach KLIK

Justyna Miarecka

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe