Znamy program 7. Festiwalu im. Zygmunta Haupta! Marek Kondrat na scenie Gorlickiego Centrum Kultury

  • 02.09.2021, 10:03
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Znamy program 7. Festiwalu im. Zygmunta Haupta! Marek Kondrat na scenie… Fot. Festiwal Haupta
Spotkajmy się w Gorlicach! Literackiej stolicy Beskidu Niskiego, miejscu, w którym rozmawiamy o literaturze, spoglądamy w przeszłość, zauważamy to, co najnowsze i szukamy tego, co zawsze aktualne.

 

Tegoroczna edycja to pięć dni, 22 wydarzenia i 30 gości. Dokładny program 7. Festiwalu im. Zygmunta Haupta dostępny jest >>>TUTAJ.

W programie spotkania z autorami i autorkami reprezentującymi szerokie spektrum gatunków – od prozy przez poezję po reportaż, esej i biografię – a także spotkania tematyczne, czytanie opowiadań Zygmunta Haupta i wystawa. Festiwal odbędzie się w siedzibie Gorlickiego Centrum Kultury (ul. Michalusa 4), zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny. Festiwalowe spotkania będą transmitowane online, aby umożliwić udział także osobom, które nie będą mogły dotrzeć do Gorlic.

Organizatorami Festiwalu są: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela, Akademickie Biuro Kultury i Sztuki Alma Art, Wydawnictwo Czarne, Miasto Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz profilu wydarzenia na Facebooku, Youtubie i Instagramie.

 

Źródło info: Festiwal Haupta

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe