Experience meble – Michał Kruczak. Piękne meble w stylu, którego Ci pozazdroszczą

  • 11.09.2021, 07:12
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Experience meble – Michał Kruczak. Piękne meble w stylu, którego Ci pozazdroszczą Fot. Experience meble Michał Kruczak
Oferujemy meble na wymiar, profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów i różnych możliwości łączenia mebli, nawet w nietypowych przestrzeniach. Ręcznie wykonane posłużą Ci przez lata.

 

Wybór mebli to jeden z najważniejszych etapów remontu czy przygotowania domu do zamieszkania. To one wypełnią przestrzeń i będą zwracać uwagę odwiedzających. Indywidualnie zaprojektowane i wykonane na wymiar meble to wybór, na który decyduje się coraz więcej osób. Nic dziwnego: tylko takie meble dają pełen komfort i pewność, że to najlepszy możliwy wybór.

Właściwy dobór materiałów zagwarantuje zaś ich trwałość i piękny wygląd na lata.

 

W Experience meble – Michał Kruczak zaskoczy Cię cena: porównywalna z zakupem masowo produkowanych mebli!

Meble wykonywane przez nas zagwarantują Ci jakość, którą uzyskasz jedynie przy zakupie produktów tworzonych ręcznie, wykonanych przy wykorzystaniu elementów montażowych indywidualnie dobranych do konkretnego projektu. Dzięki temu szafki, półki czy szuflady będą otwierać się delikatnie i nie zepsują się tuż po zamontowaniu. Niekonwencjonalne rozwiązania pozwolą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

 

Dla każdego... coś innego!

Nie oszukujmy się: meble mają być przede wszystkim trwałe. Dlatego też, dzięki doświadczeniu w pracy z różnymi materiałami, pozwolimy wybrać Ci rozwiązania dostosowane nie tylko do Twoich preferencji ale i planowanego sposobu korzystania z mebli.

W naszej ofercie znajdziesz wykonanie mebli drewnianych, fornirowanych, lakierowanych, laminowanych, melaminowanych, z płyty, kompozytowych, akrylowych…

Wizualizacje zawsze na życzenie Klienta.

Oferta Experience meble – Michał Kruczak jest dostosowana do potrzeb osób prywatnych jak i firm. Wykonujemy meble apteczne, biurowe, dostosowane do potrzeb laboratoriów szkolnych, garderoby...

 

Experience meble  Michał Kruczak

tel. 505 959 654
[email protected]

Przykładowe realizacje >>>Experience meble Michał Kruczak

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe