Gorliccy zawodnicy na gali South Battle

  • 28.09.2021, 10:27
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Gorliccy zawodnicy na gali South Battle Fot. South Battle
Tym razem to żaden freak figth, ale prawdziwe sportowe wyzwanie, które możemy nazwać również transferem roku i użycie piłkarskiego terminu jest tu wypełni uzasadnione! Panie i Panowie piłkarz, wieloletni zawodnik ekstraklasy, zawodnik reprezentacji polski reprezentant: Legii Warszawa, Korony Kielce, Górnika Zabrze, GKS Bełchatów, Sandecji Nowy Sącz, Odry Wodzisław, MACIEJ KORZYM po wielu latach na piłkarskiej murawie spróbuje swoich sił w Kickboxingu!

 

W zawodowym starciu na najtwardszych zasadach (K1) zadebiutuje już 8 października podczas gali SouthBattle: FIGHT NIGHT. Organizatorzy nie chcą zdradzić z kim zmierzy się Maciek, a szczegóły Gali owiane są jak na razie tajemnicą.

 

Gorlice reprezentować będą Szymon Dyl i Piotr Urzędowski z Gorlickiego Klubu Sportów Walki, a także Piotr Tomalski (walczący już na TVP sport, na galach KFN), Oskar Cionek – amatorski Mistrz Polski Juniorów w kickboxingu oraz Debiutant na zawodowym ringu: Arek Jaworecki reprezentujący również Gorlicki Klub Sportów Walki

Wiemy jednak na pewno, że w imprezie odbędzie się w Dworku Konckim i wezmą w niej udział wyłącznie zaproszeni goście oraz goście VIP. W walce wieczoru zobaczymy Rafała Dudka, pod okiem którego Korzym przygotowywał się do swojego debiutu. Jak zwykle na SouthBattle pojawić mają się także znane postacie związane ze światem sportów walki, ale nie tylko.

Po sukcesie IV odsłony SouthBattle w styczniu 2020 roku i przerwie spowodowanej COVID, SouthBattle powraca w nowej formule - FIGHT NIGHT. To nowy pomysł twórców i organizatorów tego cyklu - Tomasza Mordarskiego i Marcina Zygmunta, którzy postawili na wsparcie i rozwój młodych zawodników organizując cykliczne imprezy sportowe od 2015 roku.

Jak zapewniają Organizatorzy gale będziecie mogli zobaczyć zupełnie za darmo w transmisji online na YT, Facebooku oraz u partnerów medialnych. Chcemy by kickboxing już jako sport dotarł do jak najszerszego grona kibiców oraz sponsorów, dzięki którym zawodnicy będą mieli szansę dalszego rozwoju! Natomiast nasi sponsorzy (dla których przygotowaliśmy kompleksową ofertę) będą mieli możliwość dotarcia do sympatyków sportów walki - dodają.

Oczywiście Wy również możecie wziąć udział w organizowanej przez nas wydarzeniu. Z uwagi na ograniczenia sanitarne ilość miejsc jest mocno ograniczona. W celu sprawdzenia dostępności i rezerwacji prosimy o kontakt z zawodnikami lub klubami Fight House Nowy Sącz oraz Gorlicki Klub Sportów Walki.

 

Zapewniamy ekskluzywny wieczór ze sportami walki pełen atrakcji!

Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie http://www.sbfn.pl oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/sbfightnight. Zapraszamy!

 

Materiał nadesłany: South Battle

Justyna Miarecka

Zdjęcia (3)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

llk
llk 28.09.2021, 12:59
Jak tak będzie leżał to nic nie wygra :D

Pozostałe