Druhowie z Brunar mają już pewność: będą mogli kupić nowy sprzęt!

  • 03.10.2021, 09:42
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Druhowie z Brunar będą mogli kupić nowy sprzęt Fot. ilustracyjne/haloGorlice
Oficjalne wyniki miały zostać opublikowane dopiero 5 października, ale druhowie z OSP KSRG Brunary już teraz obwieścili radosną nowinę.

 

Jak czytamy na ich profilu FB:

Witajcie

Udało się Dostaliśmy informację od Harnasia że głosowaliśmy Fair Play. Zajmujemy miejsce w rankingu i wygrywamy upragnione 5 000 zł.

Chcemy serdecznie podziękować WSZYSTKIM którzy oddawali na nas głosy i wytrwali z nami do końca. Wiemy że możemy na Was liczyć, tak jak Wy możecie liczyć na Nas. Jeśli potrzebujecie pomocy - jesteśmy do waszej dyspozycji.
Dziękujemy Wszystkim jednostkom OSP które Nam pomogły w konkursie. Jeśli będziecie potrzebować pomocy: piszcie, dzwońcie - na pewno pomożemy. Jak tylko otrzymamy pieniądze, zakupimy potrzebny sprzęt i pochwalimy się Wam na naszej stronie. Pokazaliśmy jako grupa że potrafimy współpracować i razem działać.

Niektóre osoby po zakończeniu konkursu piszą do nas żartobliwie:

– Co teraz będziemy robić jak się konkurs już skończył?

– No cóż... Czekamy na następny konkurs

DZIĘKUJEMY

OSP KSRG BRUNARY

 

Druhowie zebrali wokół tej inicjatywy całą społeczność, która aktywnie komunikowała się i wspierała w głosowaniu. Dla niektórych to drobne pieniądze, dla ochotników: ogromne wsparcie w ich pracy. To być, albo nie być w czasie akcji niesienia pomocy.

Brawa dla druhów, a podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli wyklikać dla nich niemałe pieniądze!

 

 

Źródło info: OSP KSRG Brunary

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Witold
Witold 03.10.2021, 22:53
Do "TakiTam"
Które to jednostki sąsiednie co tak bardzo pozyskują środki dzięki zaangażowaniu druhów i ciężkiej pracy? Może wymienisz?
Prawda
Prawda 03.10.2021, 22:11
Odpowiedź do "TakiTam"
Weź się człowieku zastanów najpierw co piszesz. Tak się składa że sąsiednie wioski mają przekonanie że "nam mają dać pieniądze" ale żeby się o coś postarać samemu, to już nie ma kto. I taka jest prawda.
Można się domyślić z jakiej miejscowości piszesz.
Boli cię to, że OSP w Brunarach aktywnie działa.
W Brunarach muszą sobie radzić sami bo najwidoczniej pewne organy mają ich gdzieś.
Widzę że strasznie cie boli że ktoś potrafi działać, angażować się. Najlepiej być leniem przed komputerem i wypisywać bzdury.
TakiTam
TakiTam 03.10.2021, 13:23
Sąsiednie jednostki same pozyskują środki, dzięki zaangażowaniu druhów oraz mieszkańców swoich wiosek, dzięki ciężkiej pracy. Gratuluje OSP Brunary, ale gratulacje składam na ręce innych jednostek, które same pozyskują środki.
*****"
*****" 03.10.2021, 22:36
Brunary same pozyskują środki jak mogą nowy wóz strażacki też sami pozyskali czego nie można powiedzieć o innych jednostkach które dostają środki od gminy .Ewidentnie widzę tu zazdrość że tak świetnie sobie radzą i chyba jako jedyna jednostka w Małopolsce wygrali w tym konkursie i to zdobywając 5 miejsce .
Paweł
Paweł 03.10.2021, 22:03
Tylko egoista myśli sam o swojej potrzebie i zamyka się tylko w swoim kręgu. Straż powinna zawsze współpracować ze sobą pod każdym względem a OSP Brunary to się udało dlatego ogromne gratulacje dla nich

Pozostałe