Dominikowice. Turecki tir zablokował całkowicie główną drogę [AKTUALIZACJA]

  • 06.10.2021, 22:36
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Dzisiaj (6 października) około godz. 22 strażacy otrzymali zgłoszenie o nietypowym zdarzeniu na drodze wojewódzkiej 993 z Gorlic w kierunku Nowego Żmigrodu.

 

Do zdarzenia doszło w Dominikowicach, na skrzyżowaniu dróg wojewódzkiej i powiatowej w kierunku Sękowej. Kierujący samochodem ciężarowym na tureckich numerach rejestracyjnych najprawdopodobniej wskutek niefortunnego manewru wpadł do rowu, zawieszając pojazd nad jezdnią.

Ciągnik siodłowy stoi na jezdni, natomiast reszta zestawu wraz z ładunkiem jest głęboko osadzona w rowie.

Na miejscu pracuje straż pożarna z Dominikowic i Gorlic, a także policja.

Trwa akcja wydobywania pojazdu i udrożnienia jezdni, która przypomnijmy stanowi główny objazd dla zamkniętego odcinka drogi z Gorlic do Koniecznej.

Więcej szczegółów wkrótce.

 

Miejsce zdarzenia:

 

 

AKTUALIZACJA (KPP w Gorlicach)

Kierowca ciągnika siodłowego skręcając wjechał naczepą do rowu. Okazało się, że siedzący za kierownicą ciężarowego dafa obywatel Turcji jest pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna wydmuchał 0,6 promila. Został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty – relacjonuje aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 

Więcej o zdarzeniach z ubiegłego tygodnia (4-8 października) przeczytasz >>>Z notatnika policjanta. Kronika drogowa zdominowana przez pijanych kierowców

Tomasz Stasiowski

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zjadacz kebabów
zjadacz kebabów 06.10.2021, 22:48
Możliwe że wiozł mienso miesane i fure sosów do kebabów Gorlickich

Pozostałe