Książka ukryta w kadrze – edycja dla dorosłych. Zobaczcie zwycięskie prace!

  • 08.10.2021, 12:24
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Książka ukryta w kadrze – edycja dla dorosłych. Zobaczcie zwycięskie prace! Fot. MBP w Gorlicach/prace lauretów konkursu Książka ukryta w kadrze – edycja dla dorosłych
Wczoraj (7 października) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach odbył się finał konkursu fotograficznego „Książka ukryta w kadrze – edycja dla dorosłych”.

 

Konkurs skierowany był do osób dorosłych (od 20 roku życia) z terenu powiatu gorlickiego. Udział w nim mogli wziąć ci, którzy zajmują się fotografią jedynie amatorsko. Zadaniem uczestników było wykonanie oryginalnego zdjęcia z książką. Fotografie mogły być wykonane w plenerze lub w pomieszczeniu, a głównym celem konkursu było rozwijanie wrażliwości i kreatywności artystycznej dorosłych.

Na uroczystym czwartkowym spotkaniu nagrody wręczyła Joanna Kalisz-Dziki dyrektor MBP w Gorlicach.

Oto laureaci:

I miejsce: Agnieszka Bąk, za pracę Drwale

II miejsce: Magdalena Januś, za pracę Palcem po przewodniku – Ropki

III miejsce: Bartłomiej Januś, za pracę Cerkiew w Skwirtnem

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Nadesłane prace urzekły nas pięknem i oryginalnością. Do zwiedzania konkursowej  ekspozycji w galerii Na Piętrach MBP w Gorlicach (ul. Jagiełły 1), zapraszamy w godzinach pracy naszej biblioteki. Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć w formie on-line, dostępnych w galerii poniżej.

 

Źródło info i foto: MBP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (5)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 08.10.2021, 16:40
Zdjęcia piękne, szkoda tylko, że cerkiew z fotografii, która zajęła 3 miejsce jest łudząco podobna do cerkwi z Kwiatonia, a nie Skwirtnego

Pozostałe