Jubileusz 100-lecia GKS GLINIK: Wszyscy na stadion. Ku chwale Glinka!

  • 08.10.2021, 14:51
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Jubileuszowy wielki mecz stulecia Glinik Gorlice Wisła Krakówm w Gorlicach Fot. ilustracyjne/haloGorlice
Już jutro wielka piłkarska feta w naszym mieście – jubileusz 100-lecia GKS GLINIK na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

 

Najważniejszym punktem imprezy jest mecz Glinika Gorlice z Wisłą Kraków, który odbędzie się w samo południe. Natomiast o godz. 15 zaplanowano spotkanie Glinika Gorlice z Karpatami Krosno, w którym zagrają oldboye.

Równolegle na drugiej płycie boiska będzie można wziąć udział w pikniku rodzinnym, w którego programie są gry i zabawy dla dzieci, przelot balonem, dmuchańce, mega dart, prezentacje drużyn akademii piłkarskiej, stoiska z gadżetami klubowymi, stoiska gastronomiczne oraz licytacje pamiątek.

Cena biletu wstępu to 20 zł (w cenie jest kiełbaska i jubileuszowa smycz). Przedsprzedaż biletów prowadzona jest w siedzibie klubu na stadionie OSiR. Liczba miejsc ograniczona.

 

Szczegółowe informacje >>>Wielki mecz stulecia! GKS Glinik Gorlice vs Wisła Kraków

Barbara Ćmiech

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

I love GKS
I love GKS 09.10.2021, 21:51
Janko, nie grzej się tak. Imprezy miało nie być, ale udało się ją zorganizować i tak wyszło, bez przesady. Lepiej teraz jak za rok albo wogóle(covid)
Janko mieszkaniec Gorlic
Janko mieszkaniec Gorlic 09.10.2021, 15:24
Uroczystości 100 lecia.Miasto w odpowiednim momencie zaplanowało remont ulicy sportowej.Panowie burmistrzowie myślą jak widać,ale jeszcze dużo muszą się nauczyć,aby nie być pośmiewiskiem Gorlic,Krakowa,Krosna,Zakopanego i innych za brak przewidywania .Gdyby tam był organizowany koncert i wystąpić miał burmistrz wszystko było by dopięte.A tak kompromitacja.Utrudnione dojście,dojazd,brak możliwości parkowania.Podsumowujac wstyd,brak myślenia.
Betti
Betti 08.10.2021, 19:50
Gratuluję jubileuszu i rozumiem podniecenie kibiców ale mnie to nie rusza
kolega lula
kolega lula 08.10.2021, 22:05
To po co piszesz komentarz bez sensu? Chciałeś błysnąć?
Na portalu, pod każ(dym artykułem, który Cię nie rusza, piszesz taki komentarz?
Racja Betti
Racja Betti 09.10.2021, 14:38
Betti ma rację. Przecież piłka nożna, to sport dla de***i, który nie wymaga większego myślenia. Jedynie kondycję trzeba mieć dobrą. A jeszcze poziom naszej krajowej piłki, to już w ogóle żenada. Nie wiem, jak można jarać się takim dziadostwem i jeszcze wydawać na to pieniądze.
Gorlic Anin
Gorlic Anin 08.10.2021, 16:10
,, Ilość miejsc ograniczona,, - czyżby na jedynym meczu, na którym można zapełnić stadion będzie ograniczona ilość miejsc np do 1 tyś??
Jeśli tak to jest to totalna klęska organizatorów
Gorliczanin
Gorliczanin 08.10.2021, 17:31
Każdy stadion jakąś pojemność ma, więc jak się z całego powiatu zjadą ludzie ciekawi Wisły w Gorlicach to muszą taką infromacje zamieścić "w razie w" no bo na upartego ile ten stadion by zmieścił? z 4 tys? Ja obstawiam że jutro zakręci się koło 3 tys
Młode błazny'19
Młode błazny'19 08.10.2021, 15:57
Feta to dosłownie będzie na stadionie już widzę tych chudych niedojedzonych zezartych małolatów drżących ryja pdw
Gorliczanin
Gorliczanin 08.10.2021, 17:47
W zarządzie klubu są nieco starsi przedstawiciele kibiców, raczej wytłumaczyli tym młodym jaki to jest mecz, jacy goście (sponsorzy, władze miasta i powiatu) będą na tym meczu a więc co wypada a co nie.
kibic L
kibic L 08.10.2021, 20:51
masz rację, ale tłumaczyć można normalnym ludziom a nie hmmm pisząc delikatnie - elementowi ;)

Pozostałe