Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80

Zaginęła nastolatka z Szalowej. Poszukiwania zakończone sukcesem [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dziś od wczesnych godzin porannych służby prowadzą, zakrojone na szeroką skalę, poszukiwania mieszkanki Szalowej.
Zaginęła nastolatka z Szalowej. Poszukiwania zakończone sukcesem [AKTUALIZACJA]

Autor: Fot. OSP Szalowa



Trwają poszukiwania młodej dziewczyny z Szalowej. Dziewczyna na 16 lat. Pomóżmy służbom, może ktoś ją widział i zna miejsce jej pobytu. Udostępnijmy tę informację jak najszerzej. 

Policja oraz strażacy proszą również o przeszukanie w swoich posesjach budynków gospodarczych, domków na drzewie itp.
W akcję poszukiwania zaangażowanie są wszystkie służby.

W tym momencie w akcji jest policja oraz strażacy z OSP Szalowa, OSP Wola Łużańska, OSP Biesna, OSP Mszanka, OSP Łużna oraz JRG Gorlice.

 

AKTUALIZACJA (godz. 8.20)

Akcja została zakończona. Dziewczyna odnalazła się cała i zdrowa.

 

AKTUALIZACJA (godz. 11, KPP w Gorlicach)

Dziś (15 października), krótko po godzinie 4  rano otrzymaliśmy zgłoszenie od mieszkanki gminy Łużna, zaniepokojonej tym, że nastoletnia córka nie wróciła do domu. Rozpoczęto szeroko zakrojone poszukiwania.

Nastolatka została odnaleziona krótko po godzinie 8 rano przez gorlickich mundurowych na terenie miasta Gorlice. Cała i zdrowa powróciła do domu.


 


Napisz komentarz

Komentarze

mnbvc 16.10.2021 06:54
To jest bezstresowe wychowanie! Tam to się wszystko zdarzyć może

Zoj 15.10.2021 15:16
Nie tylko 16 latka ale każda Kobieta jest zagrożona i w dzień i w nocy, wystarczy że spotka się w biały dzień z Jackiem Jaworkiem i adrealina pewna.

Koleżanka 15.10.2021 13:03
A co dziewczyna na 16 lat szuka po nocach to cud że to fałszywy alarm.

xD 15.10.2021 19:37
fałszywy i to bardzo poszła się przejść a wszyscy już ***ą xD

Polski Polak 15.10.2021 12:17
Wiadomo już czy to zwykła ucieczka z domu, czy chęć bliszego zapoznania z miejską żólernią? Współczuje rodzicom

~~~~ja 15.10.2021 16:37
Może po prostu zasiedziała się i przespała u koleżanki lub kolegi i nie byłoby w tym nic złego gdyby tylko zadzwoniła i powiadomiła rodziców (i tu nie ma wytłumaczenia typu "telefon się rozładował", bo telefon każdy ma a numer do rodziców mogłaby pamiętać lub mieć gdzieś "analogowo" zapisany na wszelki wypadek) a tak po prostu pokazała, że jak na swój wiek nadal jest nieodpowiedzialna i nie zasługuje na zaufanie (i co za tym idzie więcej swobody).

pff 15.10.2021 19:39
Nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj

Z całym szacunkiem 15.10.2021 07:55
Ale teraz dziewczyny są zupełnie takie same bez jakichkolwiek znaków szczególnych. Ciężko rozpoznać tą zaginioną w dziesiątkach innych, takich samych dziewczyn. Liczę, że znajdzie się cała i zdrowa.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej przy ul. Legionów w Gorlicach, Galeria Gorlicka - Twoje Miejsce na Zakupy
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia chłopca Matematyczny talent z Biecza. Antek pokonał rywali z całego świata [FOTO] Kolejna edycja Międzynarodowej Olimpiady Online Arytmetyki Mentalnej już za nami, a wśród młodych talentów, które wyraźnie zaznaczyły swoją obecność, znalazł się Antoni Jonatowski. Prywatnie to uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu, a w rywalizacji pokazał klasę, która robi wrażenie nawet na tle międzynarodowej stawki.Data dodania artykułu: 17.02.2026 14:14Liczba komentarzy artykułu: 6Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 15zdjęcie przedstawia drogę i szyld przy drodze mcdonalds Komu potrzebny jest McDonalds w Gorlicach? W ostatnich dniach zapadł formalny krok, który w praktyce przesądza, że temat budowy restauracji McDonald’s przestaje być plotką, a zaczyna być inwestycją na konkretnym etapie procedur. Administracyjna decyzja wydana na poziomie powiatowym otworzyła drogę do realizacji obiektu gastronomii szybkiej obsługi. Od tej chwili dyskusja nie dotyczy już wyłącznie tego, czy sieć wejdzie do miasta, ale raczej jak mocno odczuje to rynek i gdzie dokładnie rozłożą się zyski oraz koszty społeczne.Data dodania artykułu: 07.02.2026 10:40Liczba komentarzy artykułu: 34Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6zdjęcie przedstawia uczestników biorących udział w jubileuszu 75 lecia KGW w Bystrej Gmina Gorlice. Koło Gospodyń Wiejskich obchodzi 75-lecie istnienia [FOTO] Obecny rok jest wyjątkowym czasem dla Koła Gospodyń Wiejskich w Bystrej, które obchodzi jubileusz 75-lecia swojej działalności.Data dodania artykułu: 07.02.2026 19:55Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5
ReklamaStand-up Grzegorz Dolniak - Kino Farys w Bieczu - 29 marca 2026
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 1°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12