Żużlowcy Unii Tarnów z wizytą u uczniów

  • 17.10.2021, 17:18
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Żużlowcy Unii Tarnów z wizytą u uczniów w Bobowej Fot. naszabobowa.pl
W piątek (8 października) w Zespole Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej pojawili się zawodnicy tarnowskiej unii: znani i rozpoznawalni żużlowcy. Opowiadali o swojej pasji i kulisach niezwykłego sportu.

 

To już kolejny raz, gdy w murach bobowskiej szkoły pojawili się żużlowcy Unii Tarnów. Byli to trener: Paweł Baran i zawodnicy: Ernest Koza, Mateusz Gzyl i Przemysław Konieczny.

Jak czytamy na stronie naszabobowa.pl:

Spotkanie odbyło się z inicjatywy i dzięki prywatnym kontaktom dyrektora szkoły Wojciecha Szafrańca – znanego kibica i fana tarnowskich „Jaskółek”. Trener oraz zawodnicy opowiadali o kulisach tego ekstremalnego sportu, odpowiadali na pytania uczniów oraz prezentowali oryginalny motocykl żużlowy, który przywieźli ze sobą.

Zebrani zapoznali się z historią i codziennością tarnowskiego zespołu, obejrzeli fragmenty najciekawszych wyścigów, wzięli także udział w konkursie wiedzy o żużlu, otrzymując w nagrodę oryginalne czapki i koszulki z logo drużyny, wręczane przez zawodników.

Na koniec wykonano wiele pamiątkowych zdjęć. Uczniowie podziękowali przybyłym za spotkanie, życząc dalszych sukcesów i upragnionego, ponownego awansu do ekstraligi.

 

To niezwykłe spotkanie może obudzić nowe pasje w wielu młodych osobach, a niektórym pozwoli się zastanowić nad tym, czy w naszym regionie także mogłaby kiedyś powstać infrastruktura i zaplecze do tak niezwykłej rywalizacji? Jak na razie punkt ciężkości rozwoju wyznaczają u nas idee eko: pieszego i rowerowego wypoczynku.


Czy oferta dla posiadaczy pięknych samochodów i motocykli jest wystarczająca? A może to jeden z tych obszarów, w których można zrobić jeszcze wiele ciekawych rzeczy?

 

Pełną galerię zdjęć ze spotkania z zawodnikami Unii Tarnów możecie zobaczyć >>>TUTAJ

 

Źródło info: naszabobowa.pl

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe