Tragedia w Brzanie. Samochód wypadł z drogi. Nie żyje kobieta [AKTUALIZACJA]

  • 23.10.2021, 11:36
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Tragiczny wypadek w Brzanie w powiecie gorlickim Fot. ilustracyjne/halogorlice.info
Dzisiaj (23 października) kilkanaście minut po godz. 11 służby ratunkowe z Gorlickiego zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym z udziałem jednego samochodu osobowego w miejscowości Brzana.

 

Na miejscu pracują druhowie z Brzany i Bobowej oraz strażacy z gorlickiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Jest też policja i trzy zespoły ratownictwa medycznego.

Trzy osoby biorące udział w zdarzeniu są poszkodowane.

Więcej informacji wkrótce.

 

AKTUALIZACJA (godz. 13.40)

Ze wstępnych informacji wynika, że samochód osobowy potrącił pieszą, a następnie wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Niestety pomimo starań ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych kobiecie. Służby pracują na miejscu zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana.

 

AKTUALIZACJA (KPP w Gorlicach)

Kierujący volkswagenem 21-letni mieszkaniec Brzany, podróżując z pasażerem (lat 25), na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i śmiertelnie potrącił pieszą – 51-letnią mieszkankę Brzany.

Po potrąceniu pieszej osobówka uderzyła w drzewo, a następnie w zaparkowany w pobliżu samochód marki Toyota. Kierowca i pasażer z obrażeniami trafili do szpitala – powiedział nam aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo śledcza pod kierunkiem prokuratora, decyzją którego ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Samochód trafił na policyjny parking. Kierowca, który spowodował wypadek był trzeźwy.

 

Barbara Ćmiech


Pozostałe