Dyktando na Święto Niepodległości. Każde wypełnienie to dodatkowa złotówka na cel charytatywny!

  • 25.10.2021, 11:17
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Dyktando na Święto Niepodległości – zapisz się do konkursu Fot. ilustracyjne/pixabay
Bezpłatny portal edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na wyjątkowe, charytatywne Dyktando na Święto Niepodległości! Zostanie ono przeprowadzone w stu procentach online. Im więcej osób włączy się w akcję, tym większa suma pieniędzy trafi do potrzebujących.

 

Każde wypełnienie dyktanda to dodatkowa złotówka na cel charytatywny. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, wystarczy kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie: Konkurs: „Dyktando na Święto Niepodległości”

Już teraz na stronie dyktanda uruchomiona została możliwość zgłaszania celów charytatywnych i społecznych. Mogą to być np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane środki, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zgromadzić siedem tysięcy złotych. Od tego czasu portal znacznie się rozwinął, toteż organizatorzy przewidują, że w tym razem zebrana kwota sięgnie 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie odbywała się w kilku kategoriach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny - dzieci, młodzież i dorosłych. Oprócz niesienia pomocy będzie to też idealna okazja, aby w tym szczególnym dniu sprawdzić swoją znajomość ortografii, dobrze się przy tym bawiąc. Treść dyktand przygotują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości!

 

Źródło info: www.dyktanda.pl

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe