Z nami matma – przyjemna i łatwa

  • 15.11.2021, 14:34
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Sigma i Pi - centrum korepetycji z matematyki w Gorlicach Fot. Sigma i Pi – Centrum korepetycji z matematyki w Gorlicach | Barbara Cieśla
Czytając tytułowy slogan pewnie każdy (zapewne znaczna większość!) z Państwa pomyślał: „Co za bzdura?!”. Udowodnię Wam, że to nie prawda. Nazywam się Barbara Cieśla i chciałabym przekonać Państwa, że przy odpowiednim podejściu matematyka nie jest wcale taka straszna.

 

W 2012 roku stworzyłam swoją firmę pod nazwą „Centrum Korepetycji z Matematyki Sigma i Pi”. Jesteśmy prywatną szkołą zajmującą się korepetycjami z matematyki dla szkół podstawowych, średnich i studentów. W Tarnowie działamy już od 9 lat KLIK, a w Dębicy od trzech KLIK. W tym roku zapadła decyzja o utworzeniu oddziału w Gorlicach.

Zajęcia w naszej szkole odbywają się na bardzo prostych zasadach. Lekcje prowadzone są w wyznaczonym terminie, w naszej siedzibie przy ulicy Krakowskiej 5A w Gorlicach. Każdy uczeń otrzymuje swój stały termin i swojego nauczyciela prowadzącego.

Matematyka jest nauką wymagającą systematyczności i na tę systematyczność stawiamy. Z kolei zasada przypisania ucznia do jednego nauczyciela wiąże się z tym, że każdego ucznia traktujemy indywidualnie – mówi Barbara Cieśla.

 

Nawiązywana z każdymi kolejnymi zajęciami relacja pomiędzy uczniem, a nauczycielem ułatwia współpracę. Uczeń przyzwyczaja się do sposobu nauczania korepetytora, a korepetytor ma możliwość poznania sposobu myślenia ucznia. Nasi korepetytorzy to nauczyciele z odpowiednim podejściem i pasją nauczania.

Najważniejsze to traktowanie każdego ucznia indywidualnie, ogromna cierpliwość, przekazywanie wiedzy w sposób zrozumiały dla każdego ucznia oraz miła atmosfera. Na zajęciach nie tylko realizujemy bieżący materiał, ale również nadrabiamy zaległości.

Warto też wspomnieć o tym, że nasi uczniowie, gdy sami zaczynają zauważać swoją poprawę zmieniają swoje podejście do matematyki – przestaje ona być taka straszna.

Lekcje w naszej szkole trwają 60 minut. W przypadku korepetycji z zakresu szkoły podstawowej koszt to 40 zł, a z zakresu szkoły średniej to 45 zł, za godzinę nauki.

Terminy zajęć można ustalać telefonicznie pod nr 515 435 159.

Zapraszam serdecznie – Barbara Cieśla

 

Materiał nadesłany: Sigma i Pi | Barbara Cieśla

Justyna Miarecka

Zdjęcia (5)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

uczeń 1
uczeń 1 15.11.2021, 18:06
Super! polecam

Pozostałe