Black Friday: 8 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

  • 17.11.2021, 09:49
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Promocje na Black friday w Gorlicach Fot. materiał partnera
Black Friday to dzień wielkich okazji, a szaleństwo promocji ogarnia większość popularnych sklepów i znane marki. Warto odpowiednio przygotować się do tego wydarzenia, aby skorzystać z najlepszych okazji. Co warto wiedzieć o Black Friday? Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych informacji.

 

Black Friday - to warto wiedzieć

Czarny piątek to czas cenowych okazji, z których z pewnością warto skorzystać. Black Friday wypada pod koniec listopada, a promocje dostępne są w wielu popularnych sklepach. Oto 8 rzeczy, które warto wiedzieć na ten temat:

  1. Promocje zaczynają się wcześniej - chociaż czarny piątek ma określoną datę, z okazji cenowych można skorzystać już kilka dni przed wydarzeniem głównym. W zależności od sklepu są one mniej lub bardziej atrakcyjne. Jeśli planujesz duże zakupy i chcesz zaoszczędzić, warto obserwować ofertę sklepów kilka dni przed czarnym piątkiem.
  2. Planowanie to podstawa - kupowanie czegoś tylko dlatego, że jest promocja, nie ma sensu. Warto przygotować listę tego, co potrzebne, aby nie wydawać pieniędzy na zbędne przedmioty.
  3. Zapasy to dobry pomysł - Black Friday to czas wielkich okazji, dlatego warto skorzystać z możliwości i kupić większe ilości produktu. Pamiętaj jednak, aby nie stosować tej zasady w przypadku przedmiotów, które w krótkim czasie stracą datę ważności. Zapasy są dobre w przypadku kosmetyków, które i tak są potrzebne, a więc warto mieć ich więcej.
  4. Bezpieczeństwo jest najważniejsze - jeśli wybierasz się na zakupy stacjonarne, uważaj na złodziei. Tłum i zamieszanie to najlepsza okazja dla takich osób. Podczas zakupów pamiętaj o tym, aby stale kontrolować miejsce, w którym trzymasz portfel.
  5. Zachowanie ostrożności ma znaczenie - chociaż czas promocji wzbudza wiele emocji, warto zachować rozsądek i spokój. W sklepach stacjonarnych należy zwracać uwagę na to, jakie informacje zamieszczone są przy produkcie. Tak na przykład często przy napisie z ceną, jest dopisane małą czcionką, że jest to minimalna cena za asortyment na półce. Warto zachować ostrożność, aby podczas dokonywania płatności nie zostać niemile zaskoczonym.
  6. Obejrzyj produkt przed zakupem - warto pamiętać, że Black Friday oznacza tłumy, zamieszczanie, a sklepy odwiedzają również mniej ostrożni klienci. Przed zdecydowaniem się na zakup produktu obejrzyj go dokładnie.
  7. Markowe ubrania, elektronika, markowe perfumy - to warto kupić. Na liście przedmiotów do kupienia umieść to, co poza promocjami ma wysoką cenę, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość. Produkty znanych marek i elektronika to coś, na co warto zwrócić szczególną uwagę.
  8. Zakupy online to dobre rozwiązanie - jeśli nie lubisz tłumów i kolejek, warto zapoznać się z ofertą sklepów internetowych. Tam również czeka na Ciebie wiele korzystnych promocji. Więcej informacji dotyczących zakupów w sieci znajdziesz poniżej.

 

Black Friday online - zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych

Wyprzedaże dotyczą nie tylko sklepów stacjonarnych, ale także tych internetowych. Zakupy online mają wiele zalet. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić czas i kupić wszystko to, co potrzebne z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do internetu. Zakupy online to również brak konieczności dokonywania transakcji w określonych godzinach. Należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie swoich danych.

Aby zakupy online były bezpieczne, trzeba korzystać jedynie z oferty zaufanych marek. Warto również pamiętać, że odwiedzanie stron, które nie posiadają wymaganych certyfikatów, jest niebezpieczne. Jeśli po kliknięciu w link pojawi się komunikat bezpieczeństwa, dobrym rozwiązaniem będzie zamknięcie strony. Jeśli dokonujesz pierwszych zakupów w sklepie online, zapoznaj się dokładnie z jego regulaminem. Warto również wcześniej przeczytać opinie na temat danego sklepu internetowego.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GOR
GOR 17.11.2021, 15:56
Black Friday w Polsce - rzecz kosztuje normalnie 200 zł a w Black Friday 220...obok przekreślona cena 300 zł...mega oferta tylko w Black Friday!
Ha ha
Ha ha 18.11.2021, 07:36
Black FRAJER DAY

Pozostałe