Dorośli. Zespół zagrał utwory ze swojej debiutanckiej płyty

  • 27.11.2021, 17:20
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Zespół Dorośli na scenie Gorlickiego Centrum Kultury | Iza Lamik, Igor… Fot. halogorlice.info ©
Za nami magiczny wieczór w Gorlickim Centrum Kultury. Na deskach sali teatralnej GCK-u wystąpił zespół Dorośli.

 

Ci, którzy zdecydowali się odwiedzić gorlicki GCK i posłuchać, co swoimi piosenkami i tekstami mają do przekazania artyści, na pewno nie żałowali.

To była prawdziwa uczta delikatnych i wysublimowanych dźwięków, a także uczuciowych tekstów, które dotykały tematów intymności i emocji, oddziałując na wrażliwość słuchaczy. Tego się naprawdę dobrze słuchało, a tym występem zespół udowodnił, że wielka scena i obszerna widownia jest ich sprzymierzeńcem.

Zespół w składzie, Iza Lamik, Janek Winiarski, Krzysiek Mika i Igor Spolski, zaprezentował utwory z pierwszej, debiutanckiej płyty zespołu, która w ciągu dwóch miesięcy na portalach streamingowych doczekała się już ponad 120 tysięcy odsłuchań.

Członkowie zespołu pochodzą spoza Beskidu Niskiego, ale jest w nim też gorlicki akcent, na perkusji gra gorliczanin Krzysztof Mika.

Igor Spolski bardzo dobrze czuję się „u nas”, podkreślając, że to klimat i atmosfera tego regionu wpłynęły na jego artystyczną wenę, a muzyka nabrała niepowtarzalnego klimatu.

Gratulujemy występu i już nie możemy się doczekać kolejnych piosenek w wykonaniu Dorosłych.

 

Igor Spolski i Krzysztof Mika kilkanaście dni temu odwiedzili naszą redakcję, udzielając wywiadu na temat powstania zespołu i wydania płyty. Zapraszamy do odsłuchania tego podcastu >>>Oto Dorośli. Ich płyta to sztos! Miesiąc po premierze miała niemal sto tysięcy odsłuchań

Tomasz Stasiowski

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MM
MM 28.11.2021, 18:34
Świetny, klimatyczny koncert. Oby więcej :)
Fan
Fan 27.11.2021, 22:00
Niskie ukłony dla Krzyska Miki "pały". Wielki talent, Twoją pasję i serce słychać w każdym uderzeniu. Nie wspominam o pracy jaką włożyłeś w szlifowanie umiejętności. Życzę wielu sukcesów:)

Pozostałe